Google назвав найпопулярніші напрямки відпочинку українців

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Рейтинг найпопулярніших місць відпочинку українців поповнився екзотичними назвами.

Сьогодні, 7 червня, стало відомо, про які країни і курорти найчастіше запитують українці у Google. Так, для відпочинку за кордоном найпопулярнішими напрямками залишаються Туреччина, Єгипет та Болгарія. Серед українських курортів лідерство утримують Затока, Бердянськ та Одеса.

Саме такі запити були найпоширенішими за березень-травень 2018 року, повідомили ТСН.ua у прес-службі Google.

Запити у Google про відпочинок

До топ-10 напрямків світу, про які запитували українці, загалом увійшли: Туреччина, Єгипет, Болгарія, Грузія, Балі, Кіпр, Греція, Туніс, Хорватія та Таїланд. Цікаво, що країни, якими восени цікавились українці, практично не змінились з минулого року. Проте тепер цей список поповнили ще й назви екзотичних країн, чого раніше не було.

Серед місць для відпочинку в Україні найчастіше розглядали: Затоку, Бердянськ, Одесу, Карпати, Кирилівку, Крим, Генічеськ, Скадовськ, Щасливцеве та Залізний Порт.

Раніше згадувалось, як самостійно спланувати бюджетну відпустку до екзотичних країн. Справа у тому, що подорожі без допомоги туристичних агентств стають більш поширеними і українці самі привчаються організовувати відпочинок без зайвих витрат.

Відео Напрям відпустки: туроператори попередили про здорожчання путівок

За прогнозами туроператорів, відпочинок цього літа суттєво вдарить по кишенях українців. Майже на 20% подорожчали путівки до Туреччини та Єгипту. Відчутно кусаються і ціни на морських курортах України. Тож на чому заощаджують українці, щоби відпочити, та які напрямки вибирають – далі у сюжеті ТСН.

Напрям відпустки: туроператори попередили про здорожчання путівок

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Туризм на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар

Вибір редакції