Google створив інтерактивну туристичну мапу Харківщини

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На карті туристи можуть складати власні маршрути для мандрівок.

Сьогодні, 3 липня, Google презентував сайт "Мандруй Харківщиною", де для туристів зібрав цікаві пам’ятки архітектури та чудеса природи регіону. Всі вони розміщені на інтерактивній мапі та об’єднані в уже готові маршрути.

Про це сайту ТСН.ua повідомила прес-служба Google.

Туристична мапа Харківщини приєднається до вже представлених раніше проектів інших областей України на порталі "Мандруй Україною".

Обравши на мапі локацію, турист отримує відомості про розташування, цікаві місця поруч, де зупинитись, а ще можливість перейти на офіційний сайт пам’ятки. Крім того, якщо йдеться про огороджені об’єкти чи будівлі, то вказується графік роботи. Більше того на сайті є оцінки та відгуки місцевих експертів Google, які вже відвідали обране місце.

Кожен може онлайн скласти власний маршрут, включивши до нього уподобані пам’ятки.

Мандруй Харківщиною_2

Деякі локації можна оглянути на дисплеї у 3D-турі, обравши опцію 360. Так, можна здійснити віртуальну прогулянку Свято-Вознесенським собором, де зберігається одна з найбільш відомих і шанованих святинь Східної України – чудотворна ікона Піщанської Божої Матері, насолодитися чарівною природою одного з найстаріших дендропарків України – Краснокутського дендропарку, дослідити Національний природний парк "Гомільшанські ліси" та відкрити для себе інші цікаві місця області.

Кампанія є частиною проекту Google "Цифрове перетворення регіонів України".

Раніше Google назвав найпопулярніші напрямки відпочинку українців. Цьогоріч рейтинг найпопулярніших місць поповнився екзотичними назвами.

Запити у Google про відпочинок

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Туризм на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар

Вибір редакції