Греція пускатиме туристів без семиденного карантину, але є умови

Греція пускатиме туристів без семиденного карантину, але є умови

Греція / Фото: unsplash.com

Подорожувати Грецією туристи поки не зможуть, оскільки заборонено пересування між регіонами країни.

Греція скасовує обов'язковий семиденний карантин для туристів з держав-членів Європейського союзу, Шенгенської угоди, а також із Великої Британії, США, ОАЕ, Сербії та Ізраїлю. Мандрівників пускатимуть із сертифікатом вакцинації або негативним ПЛР-тестом на коронавірус.

Про це пише The Guardian з посиланням на представника грецького міністерства туризму.

Туристам із зазначених країн не буде потрібно проходити обов'язковий карантин протягом 7 днів. Однак, вони зобов'язані під час перебування в країні дотримуватися обмежувальних заходів, введених для мінімізації поширення COVID-19. Щодо ПЛР-тесту, то він повинен зроблений протягом 72 годин до вильоту.

Крім того, туристи в Греції все ж не зможуть пересуватися між регіонами і користуватися закладами громадського харчування. Штраф за порушення обмежень на пересування і маскового режиму - 300 євро.

Обмеження послаблюють від сьогодні, 19 квітня. Більшість аеропортів розпочнуть роботу від 14 травня. Тоді уряд планує почати звичний туристичний сезон, з необхідними санітарними протоколами, наскільки це дозволить ситуація з коронавірусом.

Нагадаємо, на Мальті від 1 червня скасовують карантинні обмеження і для відновлення туристичної галузі країна буде виплачувати до 200 євро іноземцям. Єдина умова - термін проживання в готелі повинен бути не менше трьох днів. 

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Новини світу: Греція відкриється для українських туристів

Новини світу: Греція відкриється для українських туристів

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1242
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація