Індонезія заборонить туристам відвідувати один з островів через крадіжки комодських драконів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Цей острів притягував дайверів з усього світу.

Острів Комодо, що належить Індонезії, закриють для будь-яких видів туризму у 2020 році. Таке рішення ухвалило місцеве міністерство навколишнього середовища та лісового господарства.

“Острів Комодо буде зачинений тимчасово від січня 2020 року”, - оголосили в уряді Індонезії, пише місцеве видання Tempo.

До таких виключних заходів вдаються після того, як поліція викрила банду контрабандистів, яка намагалася вивезти за кордон 41 комодського дракона (ящірка типу варан з острову Комодо) - вартість кожної тварини складає близько 55 тисяч доларів.

 Рідкісних тварин постійно намагаються вивезти з Комодо, однак таку велику партію не ловили давно. Крім того, уряд занепокоєний тим, що туризм (а острів, окрім варанів, відомий своїм підводним світом і притягує дайверів) знищує умови існування тварин. Тож, аби вберегти популяцію, туризм на Комодо заборонять. Заборона тимчасова, але поки з відкритою датою.

Нагадаємо, нещодавно в індійському містечку Бугуда чоловік зафільмував, як рептилію нудить вараном. Кобрі стало зле, ймовірно, через стрес.

Залиште свій коментар

Вибір редакції