Італія знову пускатиме українських туристів: дата і умови в'їзду

Італія знову пускатиме українських туристів: дата і умови в'їзду

Фото: Associated Press

Для в'їзду до Італії є умови.

Італія відкривається для українських туристів. Знову поїхати до Італії громадяни України зможуть від 31 липня 2021 року.

Про це повідомив голова МЗС Дмитро Кулеба. 

"Всі запитували, коли відкриється Італія. Відповідаю: Італія від 31 липня відновлює безвіз для українців згідно з рекомендацією Ради ЄС. Є нюанс: 5 днів самоізоляції після прибуття. Але навіть самоізоляція не може зіпсувати емоції, коли ти в Італії", - написав міністр закордонних справ у Twitter.

Читайте також: українці знову можуть подорожувати до Франції: умови

Так, за даними МЗС, серед умов в'їзду до Італії: наявність довідки про негативний результат молекулярного або експрестестування на COVID-19, який має бути зроблений, як мінімум, за 72 години до приїзду. Крім того, треба мати заповнену онлайн форму санітарного контролю Passenger Locator Form, яка доступна за посиланням https://app.euplf.eu/. Після приїзду до Італії, як вже сказав Кулеба, громадяни мають пройти самоізоляцію тривалістю п’ять днів, після чого зробити повторний тест на COVID-19, який повинен підтвердити негативний результат.

Відповідно до Наказу МОЗ Італії, згадані умови наразі діятимуть до 30 серпня 2021 року.

Для комфортної подорожі слід перевіряти актуальні правила в'їзду і відпочинку напередодні вильоту. До прикладу, в Україні запустили бот з інформацією для подорожей за кордон в умовах COVID-19. Для зручності в месенджері Telegram запрацював бот Corona.Travel.Bot, який оперативно повідомляє про зміни в правилах відвідування країн світу.

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber

Повʼязані теми:

Наступна публікація