Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Італійське село пропонує туристам безкоштовне житло для відпустки

Італійське село пропонує туристам безкоштовне житло для відпустки

Село розташоване за дві години їзди від Рима та Неаполя.

Село Сан-Джованні-ін-Гальдо на півдні Італії безкоштовно пропонує порожні будинки мандрівникам, щоб привабити туристів цього літа.

Про це пише Lonely Planet.

Як і в багатьох маленьких і сільських італійських селах, Сан-Джованні страждає від скорочення населення, оскільки жителі їдуть у великі міста. З’являється багато порожніх будинків, у які можуть заїхати туристи, що прагнуть втекти від переповнених міст для тижневої перерви. Село розташоване в районі Молізе за 40 хвилин від Адріатичного узбережжя і Апеннінських гір.

В рамках проєкту під назвою Regalati il ​​Molise відвідувачі можуть безкоштовно провести сім ночей в деяких вільних будинках регіону. Мета полягає в тому, щоб повернути життя в маленьке село і зробити Молізе привабливим туристичним напрямком.

З покритими витратами на проживання у відвідувачів залишається більше грошей, щоб відкрити для себе красу Молізе, її історію, їжу і вино. Проект, створений місцевим активістом Енцо Луонго, триватиме від 4 липня до 3 жовтня.

Через десятиліття еміграції з Молізе в сільських центрах є будинки, які роками були  порожніми. Це красиві, але безлюдні села, в яких немає місця для розміщення туристів, тому ми подумали: як ми можемо допомогти відродити наші історичні села, а також заохотити відвідувачів в ці важкі часи, коли туризм перебуває на рекордно низькому рівні.
активіст Енцо Луонго

Щоб подати заявку, потрібно заповнити форму, де потрібно розповісти, чому ви хочете потрапити у Молізе, і відправити її електронною поштою.

Нагадаємо, у Тунісі після тримісячного карантину через пандемію коронавірусу відкрили всі кордони і оголосили про відкриття туристичного сезону. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції