Італійське село пропонує туристам безкоштовне житло для відпустки

Дата публікації
Перегляди
29к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Італійське село пропонує туристам безкоштовне житло для відпустки

Фото: Сан-Джованні-ін-Гальдо | Instagram

Село розташоване за дві години їзди від Рима та Неаполя.

Село Сан-Джованні-ін-Гальдо на півдні Італії безкоштовно пропонує порожні будинки мандрівникам, щоб привабити туристів цього літа.

Про це пише Lonely Planet.

Як і в багатьох маленьких і сільських італійських селах, Сан-Джованні страждає від скорочення населення, оскільки жителі їдуть у великі міста. З’являється багато порожніх будинків, у які можуть заїхати туристи, що прагнуть втекти від переповнених міст для тижневої перерви. Село розташоване в районі Молізе за 40 хвилин від Адріатичного узбережжя і Апеннінських гір.

В рамках проєкту під назвою Regalati il ​​Molise відвідувачі можуть безкоштовно провести сім ночей в деяких вільних будинках регіону. Мета полягає в тому, щоб повернути життя в маленьке село і зробити Молізе привабливим туристичним напрямком.

З покритими витратами на проживання у відвідувачів залишається більше грошей, щоб відкрити для себе красу Молізе, її історію, їжу і вино. Проект, створений місцевим активістом Енцо Луонго, триватиме від 4 липня до 3 жовтня.

Через десятиліття еміграції з Молізе в сільських центрах є будинки, які роками були  порожніми. Це красиві, але безлюдні села, в яких немає місця для розміщення туристів, тому ми подумали: як ми можемо допомогти відродити наші історичні села, а також заохотити відвідувачів в ці важкі часи, коли туризм перебуває на рекордно низькому рівні.

активіст Енцо Луонго

Щоб подати заявку, потрібно заповнити форму, де потрібно розповісти, чому ви хочете потрапити у Молізе, і відправити її електронною поштою.

Нагадаємо, у Тунісі після тримісячного карантину через пандемію коронавірусу відкрили всі кордони і оголосили про відкриття туристичного сезону. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
29к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація