Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Італійські пагорби "Просекко" увійшли до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО

Виноград вирощують на території дев'яти провінцій Італії. Напій "Просекко" вважається найвищого сорту, велику частину якого експортують.

Пагорби "Просекко" внесли до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Відповідне рішення було ухвалено на засіданні комітету у Баку, повідомляє euronews.com.

Італія намагалася домогтися такого статусу для цих земель протягом близько десяти років, і тепер місцевість стане 55-ю італійською пам'яткою у списку ЮНЕСКО.

Ініціативу про внесення пагорбів "Просекко" до списку ЮНЕСКО висунув губернатор регіону Лука Дзайя. Він вважає, що це допоможе не тільки привернути потік туристів, але і додасть привабливості винному продукту.

холмы, виноград
lonelyplanet.com

Представники 21 країни оцінили нових претендентів на включення до списку і вирішили, що пагорби дійсно гідні того, щоб в ньому опинитися. Торік їх не визнали світовою спадщиною через два голоси "проти". Всю принадність пагорбів не оцінили представники Іспанії та Норвегії.

Пагорби "Просекко" Конегліано і Вальдобб'ядене розташовані на північному заході від Венеції. Через крутизну схилів роботу на місцевих виноградниках неможливо механізувати і збиранням врожаю займаються вручну.

У висновку комітету ЮНЕСКО говориться, що "завдяки їхній любові до землі вдалося зберегти ці чудові пагорби і створити міцний зв'язок між людиною і землею".

Нагадаємо, в аеропортах Грузії туристам даруватимуть вино

Залиште свій коментар

Вибір редакції