Ізмаїл отримає два гранти від ЄС на розвиток туризму в Причорноморському басейні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В Ізмаїлі відреставрують історико-краєзнавчого музей та міський сад.

На міжнародному конкурсі "Басейн Чорного моря 2014-2020", що організований Євросоюзом, місто Ізмаїл, Одеської області виграло гранти на два проекти з розвитку туризму. Так, серед 500 проектів з облаштування малих міст України, Болгарії, Румунії, Грузії, Молдови, Туреччини, Греції та Вірменії комісія відібрала всього 23.

Про це на своїй сторінці повідомив міський голова Ізмаїла Андрій Абрамченко.

Перший проект, який профінансують в Ізмаїлі, це "Зелений туризм й історична спадщина - сходинка для розвитку басейну Чорного моря". Він передбачає реставрацію Ізмаїльського історико-краєзнавчого музею "Придунав'я". "У музеї наявний твердопаливний котел замінять на сучасний енергоефективний, придбають потужний тепловий насос для опалення та кондиціювання будівлі, замінять дерев'яні вікна на енергозберігальні, модернізують освітлення", - йдеться в повідомленні.

Другий проект - "Розвиток стійкого культурного туризму в басейні Чорного моря". В ньому передбачено відновлення та благоустрій Міського саду навпроти Свято-Покровського кафедрального собору. Так, в паркові буде встановлено освітлення і нові лавки, замінено тротуарну плитку й відновлено кований паркан, висаджено нові декоративні дерева та облаштовано Wi-Fi зону.

"Ці два проекти ми виграли, і після їх підписання почнеться фінансування", - написа міський голова Ізмаїла.

Раніше згадувалось, що влада Одещини виділила колосальну суму на реставрацію Аккерманської фортеці. На виділені кошти планують провести археологічну розвідку, відреставрувати твердиню та налагодити інфраструктуру для туристів.

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Туризм на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар

Вибір редакції