Ізраїль закрив кордони через "Омікрон": як українцям потрапити до країни

Ізраїль закрив кордони через "Омікрон": як українцям потрапити до країни

Фото: Associated Press

Усі без виключень іноземці після приїзду до Ізраїля мають пройти обов'язкову самоізоляцію.

З метою протидії поширенню нового штаму COVID-19 від 29 листопада в’їзд іноземних громадян до Ізраїля, у тому числі громадян України, заборонено. Іноземці зможуть в’їхати до країни тільки за наявності спеціального дозволу, який видає Комітет з питань виключень Ізраїля.

Про те, як українці можуть потрапити до країни, повідомляє посольство України в Ізраїлі.

Отримання спецдозволу

Аби потрапити до країни, потрібно подати заявку до Комітету. Детальна інформація щодо порядку отримання дозволу, підстав, за яких особа може отримати дозвіл, необхідних документів, онлайн-форми та контакти компетентних органів, розміщена за посиланням 

Важливо! Отримання дозволу на в’їзд до Ізраїля, навіть за наявності сертифікату вакцинації та ПЛР тестів, не звільняє українців від обов'язкової самоізоляції. Однак, якщо ви були вакциновані або одужали від COVID-19 не в Ізраїлі і документ, який підтверджує цей факт, визнається Ізраїлем, термін самоізоляції можна скоротити.

Хто визнається вакцинованим або таким, що перехворів на коронавірус

Ізраїль визнає вакцини Pfizer, Moderna, AstraZeneca, Sinovac, Sinopharm, the Serum Institute of India та Johnson and Johnson. Зауважують, що від 1 грудня також визнається вакцина Sputnik-V, але за умови отримання позитивного результату серологічного тесту, проведеного після прибуттю до Ізраїля.

Перелік країн, які видають сертифікати, що підтверджуються цифровими системами Міністерства охорони здоров'я, за посиланням.

Детальніше з правилами в'їзду іноземців можна ознайомитися на сайті уряду Ізраїлю.

Нагадаємо, станом на 30 листопада в 11 країнах ЄС та Європейської економічної зони (ЄЕЗ) зафіксували 44 випадки нового штаму коронавірусу "Омікрон".

Записатися на вакцинацію проти COVID-19 вже сьогодні ви можете у свого сімейного лікаря або за телефоном контакт-центру МОЗ 0-800-602-019. Більше про вакцинацію ви можете дізнатися на сайті vaccination.covid19.gov.ua.

Повʼязані теми:

Наступна публікація