Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Канал "1+1" покаже тревел-шоу "Великі випуски з Антоном Птушкіним" 

Популярний український мандрівник Антон Птушкін з власним тревел-шоу з’явиться в ефірі каналу "1+1"

Вже скоро на каналі "1+1" відбудеться телевізійна прем’єра – "Великі випуски з Антоном Птушкіним". Ведучий і автор передачі - тревел-документаліст Антон Птушкін протягом останніх двох років для власного YouTube-каналу зняв більше десятка відео про свої вражаючі подорожі різними країнами і континентами, які вже набрали мільйони переглядів. Сім найпопулярніших з них і стануть "великими випусками".

В ефірі "1+1" глядач побачить країни, про які варто мріяти, і місця, в яких варто побувати - Австралію, Ісландію, Канаду, Фарери та ще декілька неймовірних куточків планети. Особливість проєкту полягає у тому, що всі випуски створені одним мандрівником, який самостійно подорожує світом.  Як жартує сам Антон Птушкін, його знімальна команда - це два дрони, три камери і один автомобіль.

"Великі випуски" - це подорожі без продюсерів, режисерів, знімальної групи і заздалегідь прописаного сценарію. Це можливість за 45 хвилин дізнатися про країну загалом - її життя, закони, людей, побачити красу і найцікавіші місця з точки зору туризму. Вас очікує повне занурення в міста, країни і місцеву атмосферу", - розповідає про проєкт Антон Птушкін.  

Антон Птушкін

Молодий та харизматичний тревел-документаліст сподівається, що його "Великі випуски" зможуть надихнути всіх українців більше подорожувати і відкривати найцікавіші місця планети.

Старт проєкту "Великі випуски" з Антоном Птушкіним заплановано вже цієї весни на телеканалі "1+1".

Нагадаємо, Дмитро Комаров у новій серії "Світу навиворіт" потрапив на грандіозне будівництво міста з льоду в Харбіні

Відео Не відчувати болю: Дмитро Комаров побачив, як навчають небезпечних бойових мистецтв у китайській школі

Ви побачите те, у що багато людей просто відмовляються вірити! Дмитро Комаров зазирне в китайську школу, де навчають небезпечних бойових мистецтв. Сьогодні на 1+1 о 22:45 – друга серія нового сезону "Світу навиворіт", який присвячений Китаю! А просто зараз – короткий анонс.

Не відчувати болю: Дмитро Комаров побачив, як навчають небезпечних бойових мистецтв у китайській школі

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції