Карантин на морі: чи готові готелі дотримуватися нових правил та скільки коштуватиме відпочинок

Карантин на морі: чи готові готелі дотримуватися нових правил та скільки коштуватиме відпочинок

Фото: УНІАН

МОЗ повідомляло, що морська сіль спільно з сонячним ультрафіолетовим випроміненням знищує збудника COVID-19.

Після того, як Міністерство охорони здоров'я повідомило, що попри коронавірус пляжний сезон цього року хоч і з певними обмеженнями, але все ж таки буде дозволений, найпопулярніші морські курорти в Україні почали готуватися до зустрічі туристів.

Журналістка ТСН.ua під виглядом відпочивальниці дізналася, чи готові готелі на півдні України дотримуватися карантинних обмежень та скільки цього літа коштуватиме вітчизняний відпочинок на морі.

Насамперед, оскільки сьогодні більшість готелів не залишають свої прямі контакти, а забронювати номер можна через сервіси пошуку та бронювання житла, ми зателефонували до hotels24.ua. Співрозмовниця цього популярного сервісу повідомила, що на півдні України уже майже усі готелі працюють у звичайному режимі. "Усе працює: і готелі, і ресторани у готелях - у звичайному режимі", - сказала представниця hotels24.ua. На запитання, як готелі дотримуються карантинних обмежень, дівчина відповіла: "Намагаються більше прибирати, усе частіше прасують, дезінфікують. А так, все інше - як звичайно".

Чорне море

Готель"Klaster SeaView Hotel" (Чорноморськ)

У цьому готелі повідомили, що увесь персонал працює у масках, але гості можуть у свої номерах та на вулиці перебувати без них. Харчування готель також забезпечує, але на час карантину тільки з доставкою у номери. "Ми працюємо, наш персонал обов'язково у захисних масках, а вам її носити не обов'язково", - зазначили у готелі. Щодо цінової політики, то доба на двох у номері з балконом коштуватиме влітку 1050 грн. Також готель обіцяє безкоштовно надати рушники та шезлонги на пляжі.

Готель "Wellotel" (Одеса, Чорноморськ, Южне)

Готель працює одразу у трьох містах на чорноморському узбережжі: в Одесі, Чорноморську та Южному. Наразі готель вже відкрив бронювання на літній сезон. Наприклад, у Чорноморську у червні номер на двох за добу коштуватиме 1000-1350 грн. Але, за словами представниці закладу, ціни можуть змінитись у бік зменшення, оскільки попит поки що дуже низький. Щодо готовності дотримуватися карантинних обмежень у "Wellotel" говорять: "Захисні маски носити ми не вимагаємо, довідок про стан здоров'я також. У Чорноморську у нас є 15 номерів, якщо будуть вимоги, то будемо селити відпочивальників через номер. Ресторан у нас також є, але наразі працює лише літній майданчик. Як далі ми будемо працювати, залежить від ситуації з коронавірусом та карантином", - сказала працівниця готелю.

Фото: УНІАН

Ribas Hotels Group (Одеса, Затока, Коблеве)

Готелі, які входять до Ribas Hotels Group, запевняють, що будуть дотримуватися карантинних обмежень, оскільки це їхня репутація.

"До заявлених вимог МОЗ щодо забезпечення норм безпеки, ми склали власну інструкцію, спираючись на досвід готелів країн, які пройшли карантинний період. Адаптувавши її під свої об'єкти, розрахували закупівлю відповідно до необхідних витратних матеріалів. Запропоновані рекомендації лише доповнюють її. Вагоміше питання в тому, як ці заходи будуть сприйматися і виконуватися гостями готелів. Адже першочерговим завданням готелю є безпека як гостей, так і персоналу. Для уникнення зараження вірусом, що може спричинити за собою закриття готелю, впровадження необхідних заходів, однозначно, буде впливати на сервіс, доставляючи дискомфорт гостям", - говорить Андрій Маренчук, виконавчий директор керівної компанії Ribas Hotels Group.

Також, за його словами, ціни цього літа на відпочинок та проживання прогнозовано будуть меншими на 10-15%, оскільки є обмеження транспортного сполучення, брак іноземних туристів, знижена платоспроможність населення України і острах гостей інфікуватися. "У разі зменшення вартості важливо розрахувати собівартість послуги проживання з урахуванням впровадження необхідних заходів для кожного об'єкта індивідуально. Розуміючи всі ризики і для гостей і персоналу, а як наслідок - для репутації наших готелів мережі - впровадження норм є обов'язковим. На вартості номера для гостей це не відобразиться. Для компанії витрати виростуть незначно - на 0,1 - 0,2%", - додав Андрій Маренчук.

Готельний комплекс "Дольче Віта" (Залізний порт)

У пансіонаті "Дольче Віта" також нам повідомили, що дотримуються усіх вимог МОЗ. "Ми рекомендуємо нашим гостям у приміщенні обов'язково носити маски, але змусити ми не можемо. Харчування у нас тільки на вулиці, відстань між людьми 1,5 метра. Наразі людей небагато, і сезон ще не розпочався, тому нам вдається усіх правил дотримуватися", - сказали у "Дольче Віті". Там також додали, що вони очікують збільшення людей у липні серпні, але сподіваються, що до того часу більшість карантинних обмежень вже знімуть.

Ціни на проживання у пансіонаті влітку становитимуть - від 700 до 1600 грн за добу на двох. Також у готельному комплексі "Дольче Віта" пропонують 3-разове харчування вартістю - 290 грн/день з людини. Можна обрати окремо сніданок - 70 грн, обід - 130 грн та вечерю - 90 грн з людини.

Фото: УНІАН

Азовське море

Готель "Egoist" (Кирилівка)

У цьому готелі нас запевнили, що вони дотримуються усіх карантинних вимог і будуть надалі виконувати усі рекомендації МОЗ. "У нас на період карантину ми селимо гостей у окремі будиночки з окремим входом, харчування ми доставляємо у номер. У нас є ресторан, і він наразі працює лише для приготування їжі, щоб доставляти її окремо кожному у номер", - сказали в готелі. Там також додали, що якщо ми забронюємо номер, а якщо щось через карантин зміниться, то нам зателефонують і повідомлять про зміни або нові обмеження. Відпочинок на двох у червні у "Egoist" за добу коштуватиме від 2500 грн, аде у цю суму вже входить дворазове харчування та користування пляжем. Він у них теж окремий і, як стверджують в готелі, щодня прибирається.

Відпустка на батьківщині: як готуються до сезону найпопулярніші курорти України

Відпустка на батьківщині: як готуються до сезону найпопулярніші курорти України

Повʼязані теми:

Наступна публікація