Кіпр ввів жорсткі обмеження для невакцинованих людей: туристам доведеться солідно доплачувати

Кіпр ввів жорсткі обмеження для невакцинованих людей: туристам доведеться солідно доплачувати

Фото: pixabay.com

Обмеження на Кіпрі ввели для невакцинованих від коронавірусу туристів, а також жителів острівної держави.

Кіпр від початку серпня посилив карантинні правила для туристів. Для тих, хто повністю вакцинувався або видужав після коронавірусу, змін немає, а решта - будуть змушені здавати експрес- або ПЛР-тест.

Нові правила опубліковані на сайті уряду Кіпру.

Так, тести будуть робити після сьомого дня перебування на Кіпрі. Уточнюється, що ця процедура не скасовує ПЛР-тест, який потрібен для в'їзду на Кіпр.

Загалом тепер для відвідування місць масового скупчення людей потрібно пред'являти SafePass ( "безпечний пропуск"). Не потрібно показувати цей документ у таких місцях, як наприклад, пляж, екскурсії на свіжому повітрі, парки, мінімаркети, кіоски, аптеки (за умови, що в них менше 10 осіб із співробітниками) тощо.

Якщо турист пройшов курс вакцинації, слід пред'явити "ковідний сертифікат" (англійською мовою). Ті, хто перехворіли на коронавірус протягом останніх 180 днів, показують довідку про одужання (англійською мовою).

Від контролю звільнені також діти до 12 років. Такі обмеження анонсовані до 31 серпня 2021 року.

Список лабораторій, де туристи зможуть зробити тести, можна знайти на сайті Cyprus Flight Pass. Експрестести на Кіпрі обійдуться орієнтовно від 28 до 35 євро.

Для кіпріотів обов'язковою теж буде вимога про SafePass під час відвідування лікарень, фестивалів та інших масових зібрань. Крім того, для невакцинованих громадян Кіпру тепер будуть діяти такі ж правила, як і для іноземців.

Для комфортної подорожі слід перевіряти актуальні правила в'їзду і відпочинку напередодні вильоту. До прикладу, в Україні запустили бот з інформацією для подорожей за кордон в умовах COVID-19. Для зручності в месенджері Telegram запрацював бот Corona.Travel.Bot, який оперативно повідомляє про зміни в правилах відвідування країн світу.

Нагадаємо, від 30 липня до 20 серпня Чорногорія вимагає пред'явлення COVID-сертифікатів для відвідання ресторанів і барів у приміщенні, нічних клубів та будь-яких спортивних заходів. Нові правила стосуються зокрема й туристів.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Локдаун в Україні 2021
Дата публікації
Перегляди
7335
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація