Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Київ буде представлено на міжнародній туристичній виставці у Дубаї

Arabian Travel Market Dubai 2019 триватиме від 28 квітня до 1 травня.

На 26-й Міжнародній виставці Arabian Travel Market Dubai 2019, буде представлено український туристичний продукт. Про це йдеться на сторінці Управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації у Facebook.

Цьогоріч головними темами виставки стануть технології для подорожувальників та розвиток напрямку, що орієнтований на туристів з мусульманських країн. 

На виставці буде представлено 2500 експонентів з 150 країн світу. На виставку завітає понад 28 тисяч впливових відвідувачів та фахівців з різних країн світу.

"Головна мета участі Управління туризму та промоцій – просування національного туристичного продукту на міжнародному ринку, всебічна промоція туристичного бренду міста Києва "Київ – місто, де все починається" та промоція України в цілому", – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 2020 року у Дубаї запрацює найбільше в світі колесо огляду - "Око Дубая" (Ain Dubai) на острові Bluewaters Island. 

ВідеоНаталя Мосейчук та Зоя Литвин поділилися враженнями від освітнього форуму в Дубаї

Він - 36-річний вчитель з Кенії. У його переповнених класах навчається близько 80 дітей, багато з них - сироти. Свою зарплату вчитель витрачає на підручники, форму та їжу для бідних учнів. Його імя Пітер Табічі, і він став кращим вчителем світу цього року! Як відбувалася церемонія нагородження, на що вчитель планує витратити мільйон доларів та хто з українських вчителів їздив у Дубаї на вручення премії "Global Teacher Prize" - дивіться у сюжеті. А потім - розмова в студії з куратором проекту "Global Teacher Prize Ukraine" Наталією Мосейчук та організаторкою Національної премії та головою громадської організації "Освіторія" Зоєю Литвин.

Наталя Мосейчук та Зоя Литвин поділилися враженнями від освітнього форуму в Дубаї

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції