Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Київ увійшов до топ-6 сніжних міст Європи

Туристам радять відкривати українську столицю під час тривалої зимової прогулянки та відвідати численні пам'ятки

Столиця України потрапила до топ-6 сніжних міст Європи, які варті того, щоб їх відвідали туристи, і посіла шосте місце, повідомляє Der Standard.

Київ - це "архітектурний дорогоцінний камінь, який дійсно сяє під білим покривом снігу, який слід відкривати під час тривалої зимової прогулянки. До найважливіших історичних пам'яток міста належить Києво-Печерський монастир, Софійський собор, що має 13 зелених і золотих куполів, які відбивають промені зимового сонця", йдеться у повідомленні.

У переліку найбільш сніжних міст Європи також опинилися Каунас (Литва), Осло (Норвегія), Турку (Фінляндія), Вільнюс (Литва), Таллінн (Естонія) і фінські Гельсінкі (перше місце із 17 сніговими днями кожного зимового місяця).

Рейтинг склав відомий сайт з пошуку житла для відпочинку Holidu у співпраці із сайтом Worldweatheronline. Базується він на середньомісячній кількості снігових днів протягом грудня-березня (2009-2017 рр.). Усього порівнювали 372 європейських міста.

Нагадаємо, популярним сайтом складений рейтинг визначних місць для шопінгу в Києві, де кожен турист зможе вибрати подарунки та сувеніри на будь-який смак. 

ВідеоУкраїнський борщ може увійти до реєстру елементів культурної спадщини ЮНЕСКО

Міністерство культури підтримало таку ініціативу. Борщ відповідає критеріям цієї організації, оскільки сприяє національному розвитку і розповідає про культурну спадщину. Оскільки рецептів борщу у нас дуже багато, то найвідоміші кухарі країни мають визначити його класичний варіант. Після цього страву внесуть до Національного переліку елементів нематеріальної культурної спадщини. Подати заявку в ООН потрібно до лютого наступного року. А ЮНЕСКО буде вирішувати, погоджувати її чи ні протягом півтора року.

Український борщ може увійти до реєстру елементів культурної спадщини ЮНЕСКО

Залиште свій коментар

Вибір редакції