Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Компанія Google анонсувала сайт з маршрутами подорожей Україною

Незабаром інтегрують нові функції до Google Maps.

Компанія Google об’єднала свої тревел-проекти в один мобільний додаток - Google Trips. Відтепер у ньому зібрані всі авіарейси, вартість готелів, маршрути та рекомендації для туристів. Про це повідомляє ain.ua.

Маршрути, які є у додатку, зібрані за локаціями і таргетуються залежно від місця та зацікавлень користувача.

У додатку представлені маршрути для подорожей містами України. Наприклад, українським користувачам видно плани подорожей  до Дніпра, Одеси, Львова та інших міст, а також представлені маршрути подорожей, які вже відбулися, й Google зумів “стягнути” інформацію про них з пошти чи мап.

Обравши подорож через сайт "Подорожі", стежити за прогресом можна у мобільному додатку Google Trips. Також у компнаії зазначають, що незабаром інтегрують нові функції до Google Maps.
 
Нагадаємо, нещодавно компанія Google презентувала віртуальний проект  - “Автентична Україна”. 

ВідеоДень вишиванки відзначають в Україні

У вишитих сорочках прийнято йти на роботу, на навчання і просто погуляти. Свято не прив’язане до жодного державного чи релігійного. Проводять його вже 13 рік. Ідея вбиратися у вишиванку кожен третій четвер травня належить студентам Чернівецького університету. Нині приходити в цей день у вишитій сорочці закликають у дитячих садочках, школах і в різних установах.    

День вишиванки відзначають в Україні

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції