Королівський замок і собори: в National Geographic показали "серце" Кракова

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Краків – це насамперед Вавельський замок, де можна гуляти цілий день.

Історичний центр польського Кракова пережив низку воєн і окупацію, зберігши архітектурну красу. Сьогодні кам’яні мости старого міста, величні собори і величний замок на пагорбі свідчать про його багату історію, культуру та нагадують про численні легенди.

В давнину Краків був столицею Польщі й резиденцією королів, пише National Geographic в додаток до відео з фантастичними панорамами середмістя. Монархи звели тут приголомшливий замок на Вавельському пагорбі та чимало храмів, що тепер утворюють історичний центр міста.

Краків – це насамперед Вавельський замок, де можна гуляти цілий день. Звідси відкриваються чудові панорами на Віслу та набережні, Ринкову площу та ратушу, а ще це серце всіх легенд міста.

Одна з легенд про Краків розповідає, що після закладення місто страждало від дракона, який пожирав худобу і дівчат, допоки його не перемогли. За різними версіями історії - або сини короля, або сам король, або розумний швець підмайстер. Відвідувачі можуть досліджувати печеру, яка, імовірно, була домом доісторичної тварюки, а також побачити статую дракона, зведену 1972 року. Вона навіть періодично вивергає справжній вогонь.

Нагадаємо, що Краків – одне з десяти міст куди восени із Києва почне літати лоукостер Ryanair. Неймовірні палаци та замки, приголомшливі костели та інші пам'ятки європейських міст, які вражають туристів своєю спадщиною, чекають на українців.

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Туризм на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар

Вибір редакції