Коронавірус украв Різдво: як знамениті новорічні фільми втратили свою магію 2020 року

Дата публікації
Перегляди
2282
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Коронавірус украв Різдво: як знамениті новорічні фільми втратили свою магію 2020 року

Фото: Associated Press

Якщо раніше різдвяне кіно – це був перевірений засіб відчути всю магію новорічних свят, то 2020 року перегляд святкової класики може легко загнати вас у депресію.

Звичного Різдва цього року не буде. Численні обмеження, локдауни і комендантська година не дозволять світу влаштувати звичні розваги. Практично скрізь скасовані різдвяні ярмарки, закриті катки. Єдиний доступний варіант — зібратися вдома у вузькому колі й подивитися класику різдвяних фільмів. Але і тут на вас чекає пастка.

В цьому впевнена Мел Еванс, оглядачка британського видання Metro.

"Різдво 2020 року буде не схожим ні на жодне інше. Для деяких це добре, і, можливо, багато хто вважає за краще, що святковий сезон повністю скасували. Але для тих, хто насолоджується цим теплим, пряним відчуттям свята в повітрі і, що ще більш важливо, очікує на традиційні перегляди старих улюблених різдвяних фільмів, цьогорічне Різдво може стати великим розчаруванням", — пише Мел Еванс.

Різдвяні фільми гарантовано зіпсують вам настрій і можуть стати приводом для розпачу і депресії. Улюблені сюжети виглядають нереальними цього карантинного року.

Святкові сцени, коли сім'ї збираються разом і 16 осіб за одним столом їдять індичку і тримаються за руки …Шістнадцять! За руки! Ні, це ненормально в часи великої дистанції.

А натовпи в торговельних центрах, маркетах і універмагах, де в останню хвилину на шаленому розпродажу скуповується все, де в чергах до Санта-Клауса немає розділових відстаней!

А романтика ковзанок, а зустрічі гостей в аеропорту, а відпустки за обміном – все це нереальне, як фільми 50-х років, де палять просто в літаках і лікарнях.

Взяти, приміром фільм "Реальне кохання". Сюжет із 9 історій, де понад  20 героїв пов’язані між собою, а у фіналі весь цей натовп зустрічається в аеропорту?! У 2020-му навіть саме слово "аеропорт" — це не місце для зустрічі компаній, тут нас може зустріти тільки кабінка з тестами на коронавірус, а далі – самоізоляція на декілька тижнів.

Єдине, що є правильного в цьому фільмі – це те, як герой Марк Ендрю Лінкольн з'являється перед дверима персонажа Кіри Найтлі, Джульєтти, з табличками, за допомогою яких він освідчується в коханні. Ось це по-нашому, по карантинному!

Або гляньте на знамениту стрічку "Один вдома". Мало того, що поява в кадрі Дональда Трампа викликає нездоровий сміх після його поразки на цих дивних виборах 2020 року. Так і ідея, що можна забути вдома дитину, а самим втекти у Францію є ніби й абсурдною, але такою бажаною, адже всі за карантин дико втомилися один від одного, а втеча можлива лише тільки до ванної кімнати.

Фото: YouTube

"Відпустка за обміном"?! Ні, це неможливо – обмінятися будинками, про які невідомо, який там санітарний стан. До того ж, обміняти одну "домашню в’язницю" на іншу – а який у цьому сенс.

Обираєте подивитись "Поганого Санту"?! Сльози від того, що у вас не буде новорічного шопінгу, не буде веселого Санти, який тримає дітлахів на колінках, не буде ніякої святкової метушні, вам гарантовані.

Єдиний нормальний фільм на Різдво – це "Грінч, який вкрав Різдво". Він дійсно демонструє, де ми перебуваємо: людина замикається, щоб не змішуватися з людьми в своєму містечку? Отже, з соціальним дистанціюванням все гаразд. А зробити так, щоб ніхто не веселився на Новий рік – так саме це і роблять зараз всі уряди світу.

Нагадуємо, що Санта-Клаус офіційно відкрив різдвяний сезон, але онлайн. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Новий Рік та Різдво 2021 в Україні: останні новини, поради та статті
Дата публікації
Перегляди
2282
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація