Криклій порадив українцям напрямки для внутрішнього туризму

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Міністр популяризує відпочинок в Україні.

Міністр інфраструктури Владислав Криклій популяризує внутрішній туризм. В ефірі Сніданку з 1+1 він розповів, куди українцям варто поїхати влітку.

"Українцям рекомендував би подорожувати Україною. Маю зараз багато візитів по Україні, і скажу, що вона унікальна. Не завжди потрібно кудись їхати, щоб отримати нові враження і відпочити", - каже Криклій. 

Він назвав кілька місць, куди українцям варто було б поїхати влітку. "Одеса - дуже перезавантажений напрямок, а тому можна обрати Бердянськ чи Кирилівку. Якщо набратися здоров'я, то це Трускавець. Мені здається, що центральною Україно також варто подорожувати. Наприклад, у Черкаській та Чернігівській області є багато цікавих місць", - наголосив очільник Мінінфраструктури. 

Міністр прогнозує, що йому, вочевидь, влітку доведеться "відпочивати" у стінах міністерства.

Відео Владислав Криклій розказав, на яких умовах українці літатимуть за кордон

Відсьогодні відкриваються міжнародні авіаперельоти. Куди й на яких умовах українці літатимуть за кордон, як повертатимуться. А також як іноземці зможуть літати до України – поговоримо зараз. В студії "Сніданку" Міністр інфраструктури Владислав Криклій.   

Владислав Криклій розказав, на яких умовах українці літатимуть за кордон

Як повідомлялося, міністр інфраструктури Владислав Криклій розповів, що після повернення з-за кордону українцям не обов’язково тестуватися на коронавірус. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції