Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кулеба назвав умову, за якої інші країни зможуть приймати туристів з України під час пандемії коронавірусу

Кулеба назвав умову, за якої інші країни зможуть приймати туристів з України під час пандемії коронавірусу

Україна орієнтується лише на один критерій, зазначив очільник МЗС.

Для приймання українських туристів в умовах пандемії коронавірусу COVID-19 інші країни мають виконати одну умову - забезпечити безпеку у місці їхнього відпочинку.

Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба на спільній пресконференції з турецьким колегою Мевлютом Чавушоглу в Анталії, передає "УНІАН".

"У нас, у міністрів закордонних справ різних країн, за останній місяць сформувався дуже травматичний досвід евакуації своїх громадян з найрізноманітніших міст світу, куди вони поїхали з туристичною метою. І відверто вам скажу, що повторювати цей досвід не хочеться. Тому Україна орієнтується лише на один критерій - це безпека туристів у країні, місці їхнього відпочинку. Інші критерії нас не цікавлять", - сказав він.

За словами міністра, місяць тому в телефонній розмові Чавушоглу запевнив його, що Туреччина відкриється для українських туристів і гарантуватиме їхню безпеку. Зокрема, Чавушоглу пообіцяв, що Туреччина зробить усе, щоб українські туристи могли безпечно відпочивати.

"І ми очікуємо такої політики від будь-якої іншої країни, яка готова приймати українських туристів і в умовах пандемії", - наголосив Кулеба.

Водночас, як зазначив очільник українського МЗС, в Анталії вживаються найсерйозніші заходи безпеки, щоб уберегти туристів від зараження.

Також, на думку Кулеби, Туреччина цього літа стане головним напрямком для відпочинку українських туристів.

Відео Відпочинок у Туреччині: наскільки безпечна подорож для українських туристів і чи потрібна обсервація

Після українського узбережжя ТСН взялася за інспекцію закордонних курортів. Наразі для туристів відкрилися Хорватія, Чорногорія, Єгипет, Штати та Туреччина - країни, де є, на що подивитися, й можна гарно відпочити. Сюжет -  про Туреччину - один з головних літніх напрямків "доковідних часів" для українців. Що змінилось, наскільки безпечна подорож і чи потрібна обсервація  – дивіться експеримент ТСН.      

Відпочинок у Туреччині: наскільки безпечна подорож для українських туристів і чи потрібна обсервація

Нагадаємо, що Кабмін дозволив від 15 червня відновити роботу пунктів пропуску та пунктів контролю в аеропортах України, а також - перетинати кордон іноземним громадянам. Це наступний етап відновлення міжнародного авіасполучення.

Залиште свій коментар

Вибір редакції