Курорт Хургада – колоритні місця, які варто відвідати під час відпочинку в Єгипті

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Хургада - місця, які відображають особливості життя на березі Червоного моря.

Серед курортів Єгипту, одним із найпопулярніших серед українських відпочиваючих залишається Хургада. Місто розташоване на березі Червоного моря. Переліт до землі фараонів займає близько чотирьох годин. А відстань від Києва до Єгипту 3,5 тисячі кілометрів.

Хургада, на відмінну від не менш популярного Шарм-ель-Шейха – не лише курорт, а в першу чергу місто, у якому живуть, навчаються, моляться та працюють єгиптяни. Саме тут можна відчути колорит цієї країни по-справжньому.

Скрізь у місті можна знайти фреш-бари де продається свіже вижатий сік. При чому, роблять його тут за лічені секунди з цукрової тростини. Більшість єгиптян не п'ють каву, тому фреш із цієї рослини заміняє звичайний для нас напій.

Неподалік від головної мечеті Хургади ще одна особлива крамниця – тут випікають  місцевий хліб - "Айш Баладі". Рецепт його простий – борошно, вода, трохи солі та олія. Коржики розміщують на кукурудзяному борошнові, завдяки цьому вони не прилипають. Шматок хліба коштує 1 фунт, це приблизно 1,5 грн. Він щойно спечений, однак не дуже смачний -  це просто тісто без нічого взагалі, воно дуже прісне.

Через дорогу від хлібного магазину розташоване надзвичайно колоритне місце – рибний ринок. Тут продають рибу різних розмірів і форм. Це рай для місцевих жителів та котів. Туристи сюди зважуються прийти лише на екскурсію. Однак крім креативних фото з рибою, кожен може її самостійно приготувати. Найкращий час для відвідування ринку, це ранок. Тому що, рибалки повертаються з моря та привозять свіжий улов.

Це ще не всі принади  міста Хургада, деталі дивіться в відео.

ВідеоМій путівник. Хургада – колоритний рибний ринок

Залиште свій коментар

Вибір редакції