Лицарська казка у сучасній Італії: в Асколі збереглось сто веж часів Римської імперії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Туристів вражає старовинна забудова та атмосфера міста Асколі-Пічено.

Крім безлічі пляжів та курортних міст в італійському регіоні Марке збереглось чимало старовинних містечок, до яких від узбережжя можна дістатись менш ніж за годину.

Так, за 25 кілометрів від моря розташовується Асколі-Пічено. Місто побудували за кілька століть до заснування Рима.

Найцікавіше місце у Асколі – це центральна площа, яку називають вітальнею міста: тут зустрічаються люди, п’ють каву і все це відбувається уже понад дві тисячі років, ще з римських часів. Головна цікавинка площі – палац, у якому протягом століть жили керівники регіону. Він та багато інших будівель зведені із цегли, яка тут видобувається. Цікаво, що із неї ж таки зведено Колізей у Римі.

Асколі-Пічено часто називають містом ста веж. Річ у тім, що заможні родини будували вежі для збереження коштовностей.

"Чим багатшою була родина, тим більшу вежу вона будувала – мірялись вежами. Сьогодні вони купували б машини, а тоді вони будували вежі", - розповів директор музею міста.

Лише на центральній площі можна помітити п'ять таких башт, серед іншої старовинної забудови. А загалом у місті складається враження, що ви перенеслись у часи Римської імперії. Щоб це почуття було ще яскравішим, варто відвідати Асколі під час одного із карнавальних фестивалів, присвячених його історії.

Одне із таких дійств можна побачити у сюжеті рубрики "Мій путівник" програми "Сніданок з 1+1".

ВідеоМій путівник. Італія. Регіон Марке - лицарська казка та ранкові диско на пляжі

Сьогодні ми вирушаємо в місто, яке набагато старше за Рим. Тут до сьогодні проходять лицарські бої, однак змагаються між собою не лицарі а сучасні італійці. Дивіться продовження пригод нашої знімальної групи в Італії, регіоні Марке.

Мій путівник. Італія. Регіон Марке - лицарська казка та ранкові диско на пляжі

Раніше згадувалось, чим приваблює курортна Анкона в Італії. Туристів приваблюють старовинні пам'ятки архітектури та величезний рибний ринок у курортній Анконі.

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Туризм на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Вибір редакції