Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лікування за кордоном для українців: міф чи реальність?

Реформи у галузі охорони здоров'я набирають обертів, обіцяючи в майбутньому підвищення рівня медицини в Україні. Поки ж тим, хто потребує серйозного лікування, доводиться шукати допомоги за кордоном. Наскільки доступні європейські медичні послуги і хто може на них розраховувати?

Зіткнувшись із складним захворюванням, одні опускають руки, інші ж намагаються задіяти всі можливі ресурси, щоб отримати професійну допомогу. На жаль, розраховувати на високу якість медичних послуг в Україні поки не доводиться. Країна посідає друге місце за кількістю онкологічних захворювань в Європі, при цьому рівень смертності від таких хвороб перевершує закордонні показники. На противагу вітчизняним результатам, лікування за кордоном показує не тільки високу статистику 5-річного виживання, а й великий відсоток повного одужання навіть при важких випадках.

Як отримати лікування за кордоном?

Отримати медичну допомогу за кордоном українці можуть двома способами: зібравши пристойну суму, або вдавшись до страхування можливих критичних ситуацій. В Україні таку страховку можна оформити в компанії АХА Страхування за програмою "Медицина без кордонів".

Участь в програмі гарантує повне покриття всіх витрат на лікування в європейських клініках онкологічних захворювань, заміну і відновлення серцевих клапанів, шунтування коронарних артерій, нейрохірургічні втручання, пересадку органів і кісткового мозку. Страхова компанія допоможе не тільки обрати кращу клініку, а й організовує трансфер, перекладача та юридичний супровід. Сума виплат по страховці дозволить повністю оплатити перебування в клініці, лікування та медикаменти.

З огляду на те, що при страхуванні критичних випадків встановлюється період очікування, варто подумати про оформлення страхового поліса заздалегідь. Потрібно пам'ятати, що якщо діагноз прозвучав до підписання страховки, поліс не спрацює і виплати по ньому здійснені не будуть.

АХА Страхування_реклама

Рядові випадки закордонного лікування

Ще одним варіантом лікування в європейських клініках, який зустрічається частіше, є туристична страховка. Не всі наважуються на її оформлення, але, як показує досвід, - даремно. На відпочинку українців чатує не лише банальне отруєння, вірусні захворювання або загострення хронічних хвороб, а й травми, отримані в результаті нещасного випадку. Звернення до лікаря може обійтися від декількох сотень до кількох тисяч доларів. Оформлення страхового поліса від АХА Страхування дозволить покрити всі медичні витрати і завжди бути спокійним за своє здоров'я.

Оформляючи туристичну страховку, важливо вказати вид планованого відпочинку (активний чи екстремальний туризм, дайвінг, спорт), що допоможе уникнути неприємних ситуацій з виплатами. Краще заздалегідь задавати менеджеру питання, щоб правильно оформити страховий поліс.

Чи можна отримати якісне лікування вдома?

Українська медицина націлена на європейський рівень, і вже сьогодні численні приватні клініки можуть запропонувати якісне обстеження на сучасному обладнанні, висококласний сервіс і професійне лікування. Доступними такі послуги робить страховка. За словами фахівців з AXA Страхування, добровільне медичне страхування (ДМС) на сьогоднішній день є кращою альтернативою державній медицині, яка поки ще тільки стає на рейки реформи. В майбутньому поліси ДМС дозволять економити час і отримувати оперативну професійну допомогу при зверненні до лікаря.

Залиште свій коментар

Вибір редакції