Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лоукостер Ernest Airlines планує відкрити базу в Україні

2019 року Ernest Airlines розраховує, що потік пасажирів на рейси між Україною та Італією зросте у 500 тисяч чоловік, порівняно з 2018 цей показник був - 200 тисяч.

Італійський лоукостер Ernest Airlines 2020 року планує відкрити відкрити базу в Україні, повідомляє ЦТС з посиланням на аvianews.

У планах авіаперевізника відкриття власного офісу в Києві, який буде займатися обслуговуванням агентств і пасажирів, а також власного кол-центру в Україні. Наразі зазначені плани на етапі обговорення.

Крім того, підтримка пасажирів здійснюється україномовними операторами із Італії.

За останні два роки компанія інвестувала для розвитку своєї присутності в Україні -  30 мільйонів євро. У наступні два роки компанія планує витратити 100 мільйонів євро.

Наразі у флоті Ernest Airlines три літаки A320 і один A319.

Нагадаємо, авіакомпанія Ernest Airlines здійснює польоти з міст Італії за 13 маршрутами до Львова, Харкова і Одесу.

ВідеоУ компанії SkyUp пообіцяли оскаржити рішення суду про позбавлення ліцензії

Рішення ухвалили через позов, у якому скаржаться на системне невиконання зобов'язань перед клієнтами, затримки рейсів і відсутність контролю норм авіаційної безпеки. Авіакомпанія рішення оскаржує в Апеляційному суді. Неправомірність пояснюють позовом людини, яка ніколи не купувала квитки в SkyUp і відповідно - ніколи не була її клієнтом.  

У компанії SkyUp пообіцяли оскаржити рішення суду про позбавлення ліцензії

Залиште свій коментар

Вибір редакції