Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лоукостер Wizz Air збільшив вартість пріоритетної посадки та реєстрований багаж

Відтепер послуга Priority коштуватиме від € 5 до 30.

Угорський лоукостер Wizz Air майже вдвічі збільшив максимальну плату за пріоритетну посадку: з € 17 до 30. Відтепер послуга Priority коштуватиме від € 5 до 30. Про це йдеться на офіційному сайті.

Послуга Wizz Priority дозволяє пасажиру взяти на борт два предмети ручної поклажі: один великий з габаритами до 55 х 40 х 23 см і вагою до 10 кг і додатковий з розмірами до 40 х 30 х 20.

Туристам, які зекономили на пріоритетну посадку, дозволяють безкоштовно провезти лише невелике місце ручної поклажі з габаритами до 40 х 30 х 20 см.

Також зросла ціна на реєстрований багаж. Ще донедавна, малий реєстрований багаж до 10 кг коштував від €9 до €27, а тепер ціна буде від €9 до €36! Збільшилася оплата і за реєстрований багаж вагою 20 та 32 кг.

Нагадаємо, авіакомпанія Wizz Air увеличела суму збору за перевезення малого багажу в червні 2018 року і була отштрафована антимонопольним комітетом.

ВідеоМетеозалежність: планету скували квітневі катаклізми

Сотні людей гинуть від паводків по всьому світу. На Ріо-де-Жанейро за кілька годин вилилась тримісячна норма води. Хвиля з неба вбила 10 людей. Ще гірші наслідки повені в Ірані, яка триває вже 3 тижні. Те, що випадає за рік, раптом вилилося всього за одну добу. Стихія вбила щонайменше 78 людей. У Шанхаї за один день городяни побачили ледь не всі природні явища.  

Метеозалежність: планету скували квітневі катаклізми

Залиште свій коментар

Вибір редакції