Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Lufthansa, Austrian Airlines і Swiss ввели безбагажні тарифи на рейси з України до Америки

Квитки Economy Basic за мінімальною ціною включають перевезення ручної поклажі, одного місця багажу вагою до 23 кг, а також дозволяють вносити зміни після сплати штрафу і різниці між ціною старого і нового квитка.

Авіакомпанії Lufthansa, Austrian Airlines і Swiss, що входять до Lufthansa Group, ввели безбагажні тарифи групи Economy Light на рейсах з України до міст Північної Америки, повідомляє avianews.com.

Вони включають перевезення тільки ручної поклажі і доступні на перельоти від лютого 2020 року. Пасажири можуть взяти з собою в салон один предмет ручної поклажі з габаритами до 55х40х23 см і особисту річ, наприклад, сумку з ноутбуком, з габаритами до 40х30х10 см. Перевезення валізи вагою до 23 кг обійдеться в 60 євро за переліт в один бік.

Окрім відсутності включеного багажу, тариф Economy Light також не дозволяє здавати квиток або вносити будь-які зміни.

Для інших далекомагістральних маршрутів авіакомпаній Lufthansa Group з вильотом з України діє стара лінійка тарифів. Квитки Economy Basic за мінімальною ціною включають перевезення ручної поклажі, одного місця багажу вагою до 23 кг, а також дозволяють вносити зміни після сплати штрафу і різниці між ціною старого і нового квитка.

Вперше авіакомпанії Lufthansa Group ввели безбагажний тариф Economy Light на рейсах в межах Європи 2015 року, а 2018 його дію було розширено на рейси з міст Європи в Північну Америку, але не торкнулося вильотів з України.

2019 року Lufthansa Group розширила дію Economy Light на дельнемагістральні рейси з деяких країн до Південної Америки, Азії, Африки та Близький Схід.

Нагадаємо, українцям збільшили терміни безвізу в Аргентині та Монголії. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції