Лувр встановив рекорд та став найбільш відвідуваним музеєм світу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За минулий рік музей відвідали понад 10 млн туристів.

Музей Лувр у Парижі 2018 року відвідали 10,2 мільйона туристів, що є найвищим показником у світі протягом минулого року.

Про це повідомляє BBC.

Левову частину відвідувачів, а саме близько 75%, становили іноземці.

Директор Лувру Жан-Люк Мартінес впевнений, що це ознака того, що Париж оговтався від падіння туристичного потоку після терористичних атак 2015 року.

Спад в туризмі скоротив число відвідувачів Парижа на 30%, але 2017 року загальна кількість відвідувань Лувру вже відновилася до 8,1 млн.

У 2018 році французи сформували найбільшу групу відвідувачів (2,5 мільйона), за нею йдуть американці (майже 1,5 мільйона) і китайці (майже 1 мільйон).

Недавні демонстрації "жовтих жилетів" змусили Лувр закритися тільки на один день, в суботу, 8 грудня.

Мартінес сказав, що поліпшення вартістю майже 60 мільйонів євро дозволять Лувру краще справлятися з натовпами відвідувачів. Тут є нові каси, нова камера зберігання і нові зручності для групових турів.

Цієї осені в Луврі пройде виставка, присвячена генієві Леонардо да Вінчі.

Нагадаємо, що після того як у Франції дещо стихли протести "жовтих жилетів", у Парижі всі туристичні пам'ятки, зокрема Лувр та Ейфелева вежа, розпочали працювати у звичному режимі. 

ВідеоПід час протестів "жовтих жилетів" у Франції затримано 65 людей

На вулиці по всій Франції шосту суботу поспіль виходять люди, невдоволені політикою уряду Еммануеля Макрона. Не обійшлося без сутичок з поліцією - правоохоронцям довелося вгамовувати протестувальників за допомогою сльозогінного газу. Усього у Франції затримано 65 людей. 

Під час протестів "жовтих жилетів" у Франції затримано 65 людей

Залиште свій коментар

Вибір редакції