Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Львів очолив британський рейтинг туристичних напрямків, що найшвидше розвиваються

Половина міст у рейтингу розташовані в Східній Європі, але Львів у ньому – єдине українське місто.

Львів очолив британський рейтинг туристичних напрямків, що найшвидше розвиваються, повідомляє tvoemisto.tv з посиланням на Airbnb та Post Office.

Сервіс бронювання тимчасового житла Airbnb і Post Office Travel Money склали перелік туристичних міст, де мешканці Великої Британії найчастіше бронювали житло торік. Львів очолив цей рейтинг і виявився найбільш дешевим містом в ньому.

Львов
eastportal.sk

Рейтингу створено згідно аналізу інформації про кількість бронювань житла торік і зараз. 

Зазначимо, що в усі східноєвропейські міста, що потрапили до рейтингу, є прямі рейси з Лондона.

Окрім того, автори дослідження порахували середню вартість перебування в місті. Тут враховували дві ночі проживання у помешканні, знайденому через Airbnb, вечерю на двох осіб, проїзний на день у міському транспорті, трансфер з аеропорту, прокат велосипеда на день та відвідування екскурсій і музеїв.

Львів
videoblocks.com

У Львові пара туристів на все це зможе витратити 137,42 фунта стерлінга (орієнтовно 4219 грн). Це вивело місто на перше місце у рейтингу.

Далі йдуть: Тірана, Албанія (153,43 фунта), Катовіце, Польща (191,72 фунта), Кошице, Словаччина (195,52 фунта), Каунас, Литва (236,79 фунта), Анталія, Туреччина (245,57 фунта), Барі, Італія (294,38 фунта), Москва, Росія (336,26 фунта), Лісабон, Португалія (378,12 фунта) та Алкмар, Нідерланди (409,69 фунта).

Нагадаємо, The Washington Post опублікувала матеріал під назвою "Вперед на захід — до Львова", де рекомендувала місто як обов’язкову локацію для відвідин в Україні. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції