Мальовнича круча просто над морем: відпустка з італійським пейзажем в одеському селі Санжійка

Мальовнича круча просто над морем: відпустка з італійським пейзажем в одеському селі Санжійка

Фото: Instagram: @leroy.lera | @sasha_yakoko

Тут можна влаштувати спокійний відпочинок та незабутню фотосесію.

Пандемія коронавірусу зруйнувала всі плани на відпустку за кордоном через закриті авіашляхи та зупинку транспорту. Однак це хороша нагода влаштувати свою відпустку-2020 в Україні і познайомитися із новими місцями.

ТСН.ua розповідає, де в Україні сховалася Шрі-Ланка, яке місце на мапі країни не поступається швейцарським краєвидам та де можна побачити екзотичних тварин, не виїжджаючи за кордон. Цього разу пропонуємо відпочити на мальовничому узбережжі, яке не поступається за красою італійським краєвидам - у селі Санжійка, що на Одещині.

Фото: instagram.com/vitaliylandar

Чарівне узбережжя із кручею у селі Санжійка

Санжійка - маленьке село в Одеській області, що розташоване за 40 кілометрів від Одеси поруч із давно відомими курортними Затокою та Кароліно-Бугаз. Однак, на відміну від містечок-сусідів, у Санжійці спокійніша атмосфера та менший потік туристів. 

Головною ж рисою, за якою можна вирізнити це село з-поміж інших - саме тут розташований мальовниче урвище над морем. Одразу під ним є піщаний пляж, на якому відпочивають туристи. Круча має чарівний вигляд у будь-якій частині дня, й краєвиди не поступаються італійським узбережжям, тож тут можна влаштувати собі красиві селфі та фотосесію.

Фото: instagram.com/ksenia_zamkovaya

Відомо, що село Санжійка розташована у поясі давніх курганів Овідіопольського району. Саме тут археологи знайшли поселення скіфських часів; експерти також вважають, що колись тут селилися козаки.

Як доїхати до села Санжійка

Щоб дістатися до пляжів Санжійки, потрібно спочатку приїхати до Одеси. Так, зі столиці курсує декілька потягів, два з яких - інтерсіті. У дорозі поїзд перебуває близько 7-8 годин.

Вартість квитків на потяги за напрямом “Київ - Одеса”:

  • місце для сидіння першого класу - 1143 грн;
  • місце для сидіння другого класу - 508 грн;
  • місце у вагоні класу “Люкс” - 2490 грн;
  • місце у купейному вагоні - 723 грн;
  • місце у плацкартному вагоні - 212 грн.
Фото: instagram.com/alice_stansler
Фото: instagram.com/natapaya

Далі ж можна скористатися маршруткою, які регулярно вирушають до Санжійки. Також сюди можна доїхати за допомогою автостопу, орендованим або ж власним автомобілем.

Де поселитися та чим зайнятися у Санжійці

Тим, хто хоче спокійно споглядати заходи сонця та зустрічати світанки, варто приїхати сюди із наметами. Варто взяти із собою все необхідне, а усе, що потрібно буде під час відпочинку, можна купити у магазинах, що у Санжійці. Також можна взяти із собою вудочки, щоб порибалити.

Фото: instagram.com/ann.prykhodko

Для тих, кому важливий комфорт і зручності, тут здають будинки, ліжка у хостелах та номери у готелях. Так, ціна на житло к Санжійці коливатиметься від від 600 грн до понад 4 тис. гривень. Відпочинок у Санжійці підійде тим, хто хоче влаштувати собі спокійні вихідні чи відпустку із красивими фотографіями на пам’ять.

Повʼязані теми:

Наступна публікація