Мандрівка по Чорногорії: де недорого купити делікатеси і безкоштовно переночувати

Мандрівка по Чорногорії: де недорого купити делікатеси і безкоштовно переночувати

Котор - старе місто-фортеця / Фото: flickr.com/erik_jepson

Країна не перестає дивувати мандрівників.

У Чорногорії окрім Будви і величезного каньйону є старе місто-фортеця Котор.

Візитівка Котора - кріпосна стіна. Як повідомляється у сюжеті "Мій путівник", не всі можуть піднятися нагору, тому що це пять кілометрів вверх або 3500 сходинок. Проте, якщо вам вдасться це зробити, то ви побачите краєвид, який вартує витрачених часу і сил.

Неподалік Котора у боко-которській бухті увагу туристів привертають червоні поплавки. За словами місцевих жителів, це плантація, де вирощують мідії та устриці. Вирощування молюсків – справжня наука. Так, до кожного поплавка прив'язані канати, які спущені на 40 метрів у воду і до них липнуть молюски.

Чим старший молюск, тим вища його класифікація і ціна. Слід також додати, що Адріатичне море, яке омиває Чорногорію, дуже чисте, тому тут можна вирощувати молюсків.

Вирощений продукт постачають до ресторанів. Тут ці морські делікатеси так не називають. Їхня ціна лише два євро за кілограм.

Чорногорія - їжа мільйонерів за 2 євро,

Чорногорія - їжа мільйонерів за 2 євро,

Також не забудьте відвідати Острозький монастир у скелі. Сюди з'їзжаються люди з усього світу: хтось на сповідь, а хтось насолодитись красою. Це місце з особливою енергетикою. Якщо ви хочете у Чорногорії зекономити трішки грошей, то у цьому монастирі дві ночі можна переночувати безкоштовно.

Повʼязані теми:

Наступна публікація