Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
МАУ анонсувала припинення польотів ще двома маршрутами

Пасажирам, яких торкнуться зміни в розкладі, у МАУ пообіцяли запропонувати зміну маршруту при наявності можливості або повернення вартості квитка, якщо зміна маршруту неможлива або пасажир відмовляється від запропонованого альтернативного рейсу.

МАУ анонсувала припинення польотів з Києва до Кракова і з Києва до Бангкока в рамках програми по поверненню авіакомпанії в зону беззбитковості, повідомляє avianews.com.

Рейси Київ-Краків будуть скасовані від 14 січня 2020 року. На лінії Київ-Бангкок МАУ спочатку, від 16 листопада 2019 року, зменшить частоту польотів до трьох разів на тиждень.

Рейси до Таїланду на сезон літньої навігації польотів 2020 року, який розпочнеться 29 березня 2020 року і триватиме до 25 жовтня 2020 року, будуть припинені.

Пасажирам, яких торкнуться зміни в розкладі, у МАУ пообіцяли запропонувати зміна маршруту при наявності можливості або повернення вартості квитка, якщо зміна маршруту неможливо або пасажир відмовляється від запропонованого альтернативного рейсу.

"Для якісної та оперативної обробки заявок компанією, пасажиру слід звернутися за допомогою відразу, як тільки він дізнається про зміни у виконанні його рейсу. Повернення коштів за невикористаний квиток (його частину) здійснюється за місцем придбання і у валюті оплати", — повідомили в МАУ.

Раніше МАУ через збитковість закрила рейси в казахстанські міста Алмати і Нур-Султан. Також авіакомпанія анонсувала зміни польотної програми від 16 листопада 2019 року, яка включає припинення польотів з Києва в Пекін, Риги, Мінська, Амман і скорочення частоти польотів з ряду внутрішніх і міжнародних маршрутів середньої протяжності.

Нагадаємо, в МАУ назвали необхідні умови для дешевих перельотів Україною.

Залиште свій коментар

Вибір редакції