МАУ скасовує кілька напрямків та змінює розклад

Дата публікації
Перегляди
6485
МАУ скасовує кілька напрямків та змінює розклад

www.facebook.com/flyuia.ua

Зміни набудуть чинності 16 листопада 2019 року.

Авіакомпанія "Міжнародні Авіалінії України" повідомила про зміни у розкладі  та скасування рейсів від 16 листопада, повідомляє lowcostavia.com.ua з посилання на пресслужбу перевізника. 

Авіакомпанія скасовує маршрути до Пекіна, Риги, Мінська, Аммана. 

"Скорочення програми польотів обумовлено необхідністю оптимізації витрат авіакомпанії і повернення її в зону беззбитковості", - йдеться у повідомленні МАУ.

Авіакомпанія МАУ оптимізує систему хаба в міжнародному аеропорті "Бориспіль" з урахуванням коливань попиту, транзитних потоків, прогнозів розвитку економіки України та ситуації з необхідністю обльоту території Російської Федерації. 

Новий розклад вводиться від 16 листопада 2019 року на весь зимовий сезон навігації IATA 2019/2020. Напередодні літнього сезону можливі його корективи, про які авіакомпанія заздалегідь інформуватиме пасажирів і громадськість.

Всі власні регулярні рейси МАУ до пунктів Західної Європи виконуватимуться в денний час з вильотом з Києва у проміжку 9:30 – 10:30 і прильотом до Києва у проміжку 17:30 – 18:30 за місцевим часом.

Всі власні регулярні рейси МАУ до Каїра, Дубаї, Анкари, Ізміра, Єревана, Баку і Тегерана виконуватимуться в нічний час з вильотом з Києва у проміжку 20:00 – 21:00 і прильотом до Києва у проміжку 7:30 – 8:45 за місцевим часом.

Частотність польотів між Києвом і Брюсселем, Копенгагеном, Стокгольмом, Краковом і Мадридом зросте до щоденної. Двічі на день виконуватимуться рейси за маршрутами Київ – Лондон – Київ і Київ – Вільнюс – Київ.

Польоти до Тель-Авіва, Стамбула та Тбілісі будуть здійснюватись кілька разів на день.

Авіакомпанія МАУ продовжуватиме забезпечувати регулярне повітряне сполучення між містами України, з’єднуючи столицю з Одесою, Харковом і Львовом двома рейсами на день, а з Дніпром, Херсоном, Чернівцями, Запоріжжям та Івано-Франківськом – щодня.

У період зимової навігації кількість рейсів МАУ між Києвом і Торонто зросте з двох до трьох на тиждень. Також відбудуться зміни в розкладі рейсів до Нью-Йорка – виліт з Києва переноситься на 11:30, приліт до Києва – на 16:20 відповідно. Рейси до США і Канади виконуватимуться на літаках Boeing-777.

Кількість щотижневих рейсів між Києвом і Делі збільшиться до п’яти у зимовий сезон 2019/2020, до семи у літній 2020. На цьому маршруті МАУ експлуатуватиме літаки Boeing-767. Новий час відправлення рейсів з Делі  – 23:30, прильоту до Києва – 04:10 ранку відповідно.   

Повітряне сполучення між Києвом і Пекіном буде призупинено, а частотність польотів за маршрутом Київ – Бангкок – Київ знижено до трьох щотижневих рейсів.

У зв'язку зі змінами плану польотів далекомагістральних рейсів, виконання дублюючих нічних рейсів і дублюючих денних рейсів МАУ на східних напрямках буде скорочене.

Авіакомпанія МАУ запропонує пасажирам зміну маршруту перевезення за наявності такої можливості або повернення вартості квитка, якщо зміна маршруту є неможливою або пасажир відмовляється від запропонованого альтернативного рейсу.

Для якісної і оперативної обробки заявок компанією, пасажирові необхідно звернутися за допомогою одразу, як він дізнається про зміни у виконанні його рейсу. Повернення коштів за невикористаний квиток (його частину) здійснюється за місцем придбання і в валюті оплати.

Нагадаємо, 2020 року Ryanair планує відкрити майже два десятки нових авіарейсів з України

Наступна публікація