Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
МАУ запроваджує спеціальні послуги для пасажирів через коронавірус

Повернення квитків здійснюється згідно з правилами застосованого тарифа.

Авіакомпанія МАУ запроваджує спеціальні послуги для пасажирів через коронавірус, повідомляє ЦТС з посиланням на інформацію перевізника.

У березні - квітні пасажири зможуть безкоштовно змінити дату вильоту на деякі рейси в межах терміну дії квитка.

Це стосується рейсів до/з Італії, Німеччини та Швейцарії.

"Наразі директив про припинення повітряного сполучення з Італією ні від міжнародних, ні від національних компетентних органів не надходило. Всі рейси МАУ в італійські міста - Рим, Мілан, Венецію - виконуються за розкладом. У Міжнародних аеропортах Мілана та Венеції всі пасажири проходять обов'язкову перевірку місцевими медичними службами, в тому числі - температурний скринінг ", - йдеться в повідомленні авіакомпанії.

"У МАУ розуміють занепокоєння деяких пасажирів, які запланували подорож до/ з Італії в березні-квітні", - додали в компанії. Саме тому авіакомпанія пропонує безкоштовно (за наявності місць в оригінальному класі бронювання) змінити дату вильоту в межах терміну дії квитка на такі напрямки: з України до Італії, Німеччини і Швейцарії; з Італії до Індії, Туреччини та Єгипту; з Італії, Австрії, Іспанії, Франції, Німеччини та Швейцарії до Ізраїлю; а також для транзитних рейсів через Україну до Італії.

Всі додаткові послуги автоматично переносяться на наступний рейс. Повернення квитків здійснюється згідно з правилами застосованого тарифу.

"Зараз ми отримуємо поодинокі запити на зміну дати вильоту, масових відмов пасажирів від польотів до міст Італії не спостерігається, завантаження рейсів залишається високою. Багато авіакомпаній скорочують або скасовують рейси в Італію. Але ми в МАУ розуміємо, наскільки важливо підтримувати повітряне сполучення між країнами і економіками в ситуації, що склалася", - зазначила директорка з комунікацій МАУ Євгенія Сацька.

Нагадаємо, Ryanair та SkyUp припинили здійснювати рейси до Італії через коронавірус. 

Відео Німецький авіаперевізник Lufthansa до кінця березня скасовує тисячі рейсів через коронавірус

Німецький авіаперевізник Lufthansa до кінця березня скасовує тисячі рейсів через коронавірус. Таке рішення прийняли через загрозу зараження і через зниження кількості подорожувальників. А у Віфлеємі з міркувань безпеки призупиняють роботу церкви та мечеті, тоді як в Ірані обмежують внутрішні подорожі країною. Більше про коронавірус

Німецький авіаперевізник Lufthansa до кінця березня скасовує тисячі рейсів через коронавірус

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції