Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
МАУ запустила автобус з Вінниці до аеропорта Бориспіль

Пасажири можуть придбати квитки на автобус з Вінниці тільки за умови придбання квитків на літак. Авіакомпанія не продає квитки окремо на автобус.

Автобус авіакомпанії МАУ, що здіснює маршрут між аеропортом Вінниця та аеропортом Бориспіль, від 18 вересня буде робити зупинку на вінницькому залізничному вокзалі, повідомляє avianews.com.

Наразі автобус курсує між аеропортами Вінниця та Бориспіль без проміжних зупинок. Одночасно із введенням проміжної зупинки автобуса, у Вінниці припинить курсувати міський автобус №33. Щоденний автобус Вінниця-Київ МАУ запустила 1 липня, замість скасованих від 19 травня авіарейсів Вінниця-Київ. 

Зупинка на залізничному вокзалі міста триватиме 20 хвилин. Від терміналу аеропорту Вінниця автобус відходитиме о 02:20, від ж/д вокзалу Вінниці - о 03:00, і прибуває до аеропорта Бориспіль о 07:00.

У зворотному напрямку автобус МАУ відходитиме з аеропорту Бориспіль о 20:25, із зупинкою на вінницькому залізничному вокзалі о 00:25, і кінцевим пунктом в аеропорту міста, куди він прибуває о 01:05.

МАУ планують розширити карту автобусних маршрутів після запуску першого автобусного рейсу аеропорт Вінниця - аеропорт Бориспіль.

Нагадаємо, Миколаївський аеропорт відновить чартерні рейси до Єгипету.

Відео Мій путівник. Нижня Сілезія - екскурсія до центру Землі у Валбжиху

Подорож "Сніданку" Нижньосілезьким воєводством триває. Сьогодні в місті Валбжих Антон Пшеничний покаже, як закриту шахту поляки змогли перетворити на туристичну родзинку. Як виглядає екскурсія до центру землі і скільки важить пил на одязі шахтаря після зміни - дивіться новий випуск рубрики Мій Путівник. 

Мій путівник. Нижня Сілезія - екскурсія до центру Землі у Валбжиху

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції