Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"МАУ" збільшує норму перевезення тварин у салоні

Замовити послугу необхідно щонайменше за 24 години до вильоту.

Авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" ("МАУ", Київ) із 12 лютого збільшує норму перевезення тварин у салоні до десяти кілограм, повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на пресслужбу перевізника. 

"Багато хто з нас у "МАУ" мають домашнього улюбленця, деякі навіть не одного. Тому ми дуже добре розуміємо, наскільки критичними можуть бути навіть зайві 500 грамів. Відповідно, щоб перед польотом нашим пасажирам не доводилося садити "пухнастиків" на дієту або ламати голову над тим, як полегшити вагу контейнера, ми додали два кілограма до максимально дозволеної норми, що діє у більшості авіаперевізників", - зазначила директор з комунікацій "МАУ" Євгенія Сацька.

Зазначається також, що умови подорожей службових тварин, які супроводжують пасажирів із обмеженою мобільністю або порушеннями зору/слуху, а також собак-помічників співробітників державних органів і команд рятувальників залишаються незмінними – жодних обмежень ваги та розмірів, безкоштовно за умови надання документів, що підтверджують спеціалізацію.

Вартість послуги залишиться без змін. Замовити послугу необхідно щонайменше за 24 години до вильоту.

Габарити контейнера з твариною мають становити не більше ніж 55 х 40 х 20 см. При цьому в одному контейнері можна перевозити не більше ніж трьох тварин, один пасажир може перевозити не більше ніж один контейнер.

На борту "МАУ" можуть одночасно подорожувати: на далекомагістральних рейсах - вісім тварин (двоє у бізнес класі, одна у преміум-економ, п'ять - в економ); на ближньо- та середньомагістральних рейсах - четверо тварин (одна у бізнес класі, четверо в економ).

Нагадаємо, SkyUp змінив правила перевезення пасажирів і багажу

Залиште свій коментар

Вибір редакції