Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
МАУ змінює умови тарифів бізнес-класу

Перевізник почав продавати квитки бізнес-класу з обмеженнями.

МАУ відновила лінійку тарифів бізнес-класу, яка тепер включає тарифи Business Saver і Business Flex, і почала продавати квитки бізнес-класу з обмеженнями, повідомляє avianews.com

Тариф Business Saver передбачає весь основний сервіс, який МАУ надає в бізнес-класі. Це збільшена норма провезення ручної поклажі та багажу, харчування за час польоту, розміщення у салоні бізнес-класу в літаку, доступ до бізнес-зали в аеропортах, обслуговування на окремій стійці в аеропорту, безкоштовне видавання посадкового талона та пріоритетну посадку.

Обмеження таких квитків полягає у неможливості їх повернення, у той час як внесення змін можливе після оплати штрафу.

МАУ салон самолет места
www.flyuia.com

Квитки за тарифом Business Flex коштують дорожче, проте цей тариф дозволяє повернення квитка та його обмін без обмежень. Схожу систему в Європі застосовують такі великі авіакомпанії як Lufthansa, Austrian Airlines, Swiss Air France.

Нагадаємо, МАУ відновила лінійку тарифів економ-класу. Авіаперевізник тепер продає квитки за трьома тарифами: Economy Light, Economy Standard і Economy Premium. Останній тариф включає низку послуг, які надаються пасажирам бізнес-класу, наприклад, харчування в польоті, пріоритетну посадку і реєстрацію на окремих стійках.

Залиште свій коментар

Вибір редакції