Місця сили: де в Україні шукати привидів, приховані скарби та цілющу енергію

Дата публікації
Перегляди
10к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Місця сили: де в Україні шукати привидів, приховані скарби та цілющу енергію

"Енергетичних" точок в Україні більш ніж достатньо

На Землі є місця, де зіткнення людини з вищими світами більше, ніж в інших. "Місце сили" відрізняється високою енергетикою: в таких місцях застосовують психологічні технології - медитації або загадування бажань, - тому що технологія або обряд, проведений в такому місці, ефективніше в кілька разів. Таких "енергетичних" точок в Україні більш ніж достатньо.

Femine power

Дівич-гора розташована над Дніпром в селі Трипілля Київської області і вважається одним з найпотужніших місць жіночої сили. В Трипіллі з його тисячолітньою історією фізично відчуваєш подих вічності. З високої кручі видно як три річки - Стугна, Красна і Бобриця впадають в Дніпро. На вершині Дівич-гори, на висоті 55 м над рівнем Дніпра і 186 м над рівнем моря, колись було побудовано слов'янське святилище.

Фото: www.flickr.com/lights2008

За легендою, жінки, які мали народити дитину, приходили сюди і просили у богів благословення виносити і народити здорову дитину. Дівочу гору ще називають "місцем сили", адже багато хто стверджує, що вона буквально випромінює позитивну енергію. Сучасні дослідники говорять, що Дівич-гора дійсно має цілющі властивості. Може тому, що ступала тут нога Апостола Андрія, а може це пов'язано з тим, що з гори відкривається приголомшлива панорама на сині води Дніпра і Трипільської ТЕС.

Сни Буші

Буша вважається місцем, де людині можуть відкритися - найчастіше уві сні - таємниці її минулого. Село - джерело історичних фактів, легенд, пам'яток культури і самобутньої природи, розташоване під час злиття річок Мурафа і Бушанка в Ямпільському районі Вінницької області.

Фото: www.instagram.com/misha_soncev

Містичною енергетикою так і дихає "Скельний храм" дохристиянської та християнської епох. Тут виявили унікальний скельний рельєф, що зображає світове дерево, півня, оленя, і людину. До якого історичного періоду він відноситься до сих пір точно невідомо, як невідомо і те, що означає вирізаний над фігурами таємничий прямокутник.

А ще тут є урочище «Гайдамацький яр», що представляє собою неосяжну долину площею понад 90 гектарів, де розташовувалася так звана база гайдамаків, якими керував Гонта. Місцеві жителі розповідають про те, що Гонта заховав в урочищі золоті скарби, які, до речі, так і не знайшли.

Родичі Стоунхеджа

Гора Богит - язичницька святиня часів Київської Русі - розташована в заповіднику "Медобори" в Тернопільській області. Гора досить істотно виділяється в околицях і не дивно, що свого часу тут було сакральне місце - люди в давнину часто влаштовували святилища на вершинах. Головною визначною пам'яткою Богиту є дольмен, що вважається "родичем" Стоунхенджа. Місцеві жителі вважають його брамою між двох світів, в один з яких йдуть померлі люди, а з іншого приходять немовлята. Всі, хто підіймався на Богит, запевняють: після цих відвідин у них в житті все змінювалося на краще.

Фото: http://www.medobory-reserve.te.ua/

Сам Богит є пагорбом висотою 414 м, де розташовувалося давньослов'янське городище і капище зі всесвітньо відомою статуєю - Збруцьким ідолом, який зараз розташований у Краківському археологічному музеї. Колись до цього місця мали доступ тільки жерці. Відвідати Богит має сенс людям, що цінують спокійний і невимушений відпочинок. Місце сподобається любителям гірських сходжень, природи і цілющих джерел.

Підзарядка батарей

Урочище Монастирище на річці Інгул в Кіровоградській області - дуже сильне місце. Про нього ходить багато легенд і оповідей. Ніхто не знає, як і коли в українському степу з'явилася ця дивовижна скеля. Цей величезний кам'яний острів поблизу села Інгульське видно за сотні метрів. Якщо придивитися, можна розгледіти, що величезні кам'яні плити складені одна на одну, як єгипетські піраміди.

Фото: forum.atomfish.ru

Сюди часто приїжджають екстрасенси і шамани, як вони пояснюють - на підзарядку. Тут на місці стародавнього язичницького капища і справді відчувається якесь дивне блаженство і особливі вібрації від каменів. Кажуть, в Монастирище збуваються мрії.

Якщо тут провести кілька днів, то у вас відкриються надприродні здібності, ви відчуєте, як душевні сили відновлюються, а найскладніші питання життя знаходять відповіді.

Цілюща темна енергія

Невицький замок поряд з Ужгородом також часто називають місцем сили. Але особливої темної сили. За легендою жорстока чаклунка Поган-Діва, вирішивши звести неприступну фортецю, повеліла домішувати в розчин для кладки материнське молоко. По всій Ужанської долини почали вмирати діти, і народу не стало легше навіть коли замок був закінчений. Зараз він вже більше століття стоїть в руїнах. Але кажуть, що ці зруйновані стіни не пустують і сьогодні - привиди ховаються в кожній ущелині. Ворожий до зовнішнього світу, оточений ровом, цей замок відразу викликає недобрі передчуття. Але його містична слава щорічно приваблює на околицю Ужгорода любителів гострих почуттів і дослідників потойбічного.

Фото: karpaty.love

Внизу, перед підйомом в замок б'є джерело Вагнера, названого так на честь угорського садівника, що заклав тут парк і липову алею. Лікарі цього не підтверджують, але місцеві переконані, що ця вода - найкраща для лікування болю в суглобах. Є чутки, що в 1892 році в Невицькому замку відпочивав письменник-фантаст Жюль Верн. Гуляв в саду Вагнера і пив цілющу воду з фонтану. Начебто саме ця місцевість і надихнула його на написання твору "Замок в Карпатах".

Козацька містика

Острів Хортиця (м.Запоріжжя) розташований просто в місті, хоча це фактично найбільший острів на Дніпрі. І тут є не тільки Запорізька Січ з її знаменитим Чорним Каменем, а й кромлехи епохи енеоліту, святилище скіфської епохи в районі Чорної скелі і древнє святилище-обсерваторія, що датується II тисячоліттям до н.е. Деякі стверджують, що під островом в підземеллях живуть якісь істоти.

Фото: www.flickr.com/Nikita Vadimovitch

Це місце сили, куди тисячі людей приходять підзарядиться життєвою енергією, а Запорізька Січ - символ епохи козацької вольниці, військової доблесті і самобутності українського народу. Одне з найзагадковіших місць Хортиці - Скіфський Стан - унікальний історико-культурний комплекс, особлива енергетична точка землі - місце, де на поверхню виходить життєва енергія. Це найвища точка Хортиці (майже 60 метрів над рівнем Дніпра), а три курганні насипи комплексу є ровесниками єгипетських пірамід. У цьому місці повітря ніби пронизано особливими струмами, які змінюють і сприйняття, і хід думок.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
10к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація