Мити руки та дезінфікувати ліжка: в Амстердамі відновлює роботу квартал червоних ліхтарів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Дотримувати дистанції чи носити маски в секс-індустрії неможливо, тому клієнти повинні принаймні мити та дезінфікувати руки.

Від сьогодні, 1 липня, квартал червоних ліхтарів в Амстердамі відновлює роботу. Згідно з рішенням уряду, усі секс-працівники країни можуть знову працювати без обмежень.

"Пора людям повертатися. Гроші у нас закінчилися", - заявила голова профспілки Red Light United Фелісія Анна у вівторок, 30 червня, агенції новин ANP.

Квартал червоних ліхтарів є всесвітньо відомою туристичною принадою. До запровадження карантинних заходів його відвідували близько 35 тисяч туристів на день. Від середини березня заклади у кварталі було закрито.

У профспілці секс-працівників не сподіваються на швидке відновлення бізнесу. Так, чимало працівниць зі Східної Європи через пандемію COVID-19 повернулися на батьківщину. Окрім того, туризм в Амстердамі відновлюється повільно.

Red Light United наполягав на швидкому скасуванні карантинних заходів, оскільки чимало секс-працівників не можуть розраховувати на державну підтримку. При цьому вони змушені й надалі сплачувати високу оренду.

Виконання умов про дотримання дистанції в 1,5 метра, а також носіння масок та рукавичок неможливі в секс-індустрії. Однак, клієнти повинні мити та дезінфікувати руки. "Все, до чого торкалися, наприклад ліжко або дверні ручки, має бути продезінфіковано", - зазначила Фелісія Анна.

У рамках послаблення карантинних заходів від 1 липня секс-індустрія відновить свою роботу також в Австрії. А Швейцарія дозволила роботу борделів ще 6 червня.

Нагадаємо, що уряд Амстердама планує перенести частину кварталу червоних ліхтарів до комплексу "Еротичний центр". В ньому будуть спеціальні кімнати, кафе, спортивний клуб, салон краси, солярій та театр. 

Відео Влада Амстердама заборонила екскурсії вулицею червоних ліхтарів

Міська адміністрація Амстердама вирішила заборонити організовані тури всесвітньовідомим кварталом, аби захистити права секс-працівниць. Мовляв, негоже розглядати жінок як одну з пам'яток. Щодня повз закладів під червоними ліхтарями проходять сотні тисяч людей, і працівниці кажуть - натовпи заважають їхній інтимній роботі.  

Влада Амстердама заборонила екскурсії вулицею червоних ліхтарів

Вибір редакції