Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Моторошне відео: гепарди ледве не розірвали сім'ю з дитиною під час сафарі

Туристи знехтували правилами безпеки та ледве не поплатились життям.

Подорож французької сім’ї до сафарі-парку у Нідерландах мала всі шанси закінчитись трагедією. Подружжя з дитиною зненацька оточила зграя гепардів, коли вони вийшли із автомобіля прогулятись.

Туристи знехтували правилами безпеки парку Beekse Bergen та покинули авто, щоб сфотографувати хижаків. Це зняли на відео інші відпочивальники, які випадково проїздили біля місця події.

У відео видно, як гепарди збігаються до сім’ї, яка відійшла надто далеко від автомобіля. Тварини почали оточувати необачних мандрівників та намагались накинутись.

Туристам дивом вдалося добігти до машини, відмахуючись від хижаків руками та щось викрикуючи. При цьому останньою до машини сіла жінка з маленькою дитиною на руках.

Співробітники парку вважають, що порушники знаходилися у буквальному сенсі на волосині від смерті.

Нагадаємо, що у миколаївському зоопарку безпритульні собаки загризли чотирьох альпак. Охорона повинна компенсувати ринкову вартість тварин від 150 до 180 тисяч гривень.

ВідеоУ Бердянському сафарі-парку з'явилась пара австралійських кенгуру

Сумчасті переїхали на Запоріжжя з Чехії, їх чекали аж п'ять років. Перші кілька днів кенгуренята адаптувались після тривалої подорожі, і от сьогодні нарешті вийшли у вольєр. Наразі малюки дуже обережні, якщо відчувають небезпеку, починають нервувати та шипіти. Утім, вже за пару тижнів мають звикнути до нової домівки.

У Бердянському сафарі-парку з'явилась пара австралійських кенгуру

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Туризм на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар

Вибір редакції