Дивовижний музичний музей у Польщі: студія звукозапису та різні інтерактивні цікавинки

Національний пісенний фестиваль та незвичайний музей далеко не єдині принади міста Ополе.

Ополе – столиця польської пісні. Саме тут в 1963 році провели перший національний музичний фестиваль, який з тих пір відбувається щороку. Тож зовсім не дивно, що саме тут, просто під незмінною сценою фестивалю, розташувався тематичний музей.

Музей не дуже великий. Аби все оглянути, вистачить 30 хвилин. Але є тут цікавинки, що змушують затриматись. До прикладу, музикальна будка. У ній ви можете вибрати пісню, заспівати та записати її. А результат надсилається на електронну адресу.

Для дітей в музеї встановлені барабани, на яких можна грати. Однак дорослі, як правило, тут затримуються на довше. Також в музеї можна побачити і навіть приміряти костюми культових польських виконавців.

Цей найменший регіон Польщі – може здивувати. В околицях Ополе безліч старовинних палаців, що зачаровують своєю красою. А також, активні розваги для всіх і кожного. В місті збереглась неймовірна давня архітектура і збудовані сучасні інтерактивні музеї.

Дістатись Ополя можна потягом зі Львова. Шлях займе 5 годин і не коштуватиме дорого. Тож Опольське воєводство обов'язково слід відвідати.

Подробиці дивіться у сюжеті рубрики "Мій путівник" у програмі "Сніданок з 1+1".

ВідеоМій путівник. Ополе - Музей польської пісні та один з кращих зоопарків Європи

Залиште свій коментар