Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
МЗС попередило українців обмежити пересування районами Греції у зв'язку зі спекою та загрозою пожеж

Стан протипожежної готовності, що відповідає четвертій категорії небезпеки, оголошено в інших районах півострова Пелопонес, островах Егейського моря, Західній Греції, Іонічних островах.

В МЗС рекомендують українцям у Греції обмежити пересування районами, де оголошено найвищі рівні пожежної небезпеки, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Департамент консульської служби МЗС.

"У зв’язку з підвищенням температури до +40℃ і сильними вітрами та оголошенням 10 серпня 2019 р. в більшості регіонів Греції найвищих четвертого і п’ятого режимів пожежної небезпеки Міністерство закордонних справ України рекомендує громадянам України обмежити пересування зазначеними районами, знаходитися у безпечних місцях з точки зору пожежної безпеки, у можливій близькості до води, відстежувати повідомлення місцевих органів влади про розвиток ситуації, дотримуватися інструкцій рятувальних служб, а також враховувати можливі зміни у розкладі руху транспорту", - йдеться у повідомленні Департаменту консульської служби МЗС у Facebook.

П’ятий, найвищий режим пожежної небезпеки - "тривога", введено у регіонах Аттіка, Центральна Греція, окремих районах півострова Пелопонес (Корінфія, Арголіда, Аркадія, Східна Лаконія).  пожежна небезпека

Стан протипожежної готовності, що відповідає четвертій категорії небезпеки, оголошено в інших районах півострова Пелопонес, островах Егейського моря, Західній Греції, Іонічних островах.

Також в МЗС рекомендують перевіряти актуальну інформацію з розвитку ситуації на сайті Генерального секретаріату цивільного захисту Греції за посиланням.

Нагадаємо, грецький острів Елафонісос охопили пожежі. Влада евакуювала кілька тисяч туристів. 

ВідеоЗ грецького острова Елафонісос через лісові пожежі евакуювали туристів

Третю добу пожежники не можуть загасити полум'я. Усе через сильний вітер, який роздмухує вогонь. Нині його гасять як з землі, так і з повітря. Полум'я охопило кілометрову гору на острові, через це пожежу видно за 350 кілометрів в Афінах. Пожежники припускають, найймовірніше, зайнялося в одному з подвір'їв.

З грецького острова Елафонісос через лісові пожежі евакуювали туристів

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції