Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Балі за погану поведінку туристів будуть відправляти додому

На острові посилять захист святих місць і про це будуть попереджати туристів.

Влада Балі (Індонезія) буде відправляти туристів додому або на "ритуал очищення" за неповагу до святих місць, повідомляє Traveller.

Така заява стала відповіддю на дивну поведінку чеської пари, яка знімала себе, бризкаючись водою в храмі у священному лісі мавп – біосферному заповіднику поруч з Убудом. Відео чехів розійшлося Instagram. На ньому хлопець бризкає водою подрузі під спідницю.

У відповідь губернатор острова заявив, що місцевий уряд посилить свою роль у захисті святих місць, і зазначив, що туристи будуть попереджені про це.

Пара намагалася відшкодувати моральну шкоду, перепросивши за свої дії і взявши участь у церемонії очищення, в ході якої вони наділи традиційну місцеву одяг і торкалися руками до голів на знак поваги.

Голова ради з туризму Балі сказав, що такі непристойні дії відбуваються через нестачу інформації, адже туристи не знають і не розуміють правил поведінки у таких місцях.

Нагадаємо, туристка з Чехії під час екскурсії в один із храмів на Балі використовувала воду зі святого джерела для забави,

Залиште свій коментар

Вибір редакції