Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Поліція буде патрулювати туристичні зони Маріуполя та Мангушського району.

Сьогодні, 3 серпня, на курортах Азовського моря у Донецькій області почала працювати туристична поліція. Патрульні будуть їздити на байках, велосипедах, конях та допоможуть правоохоронцям оперативно реагувати на порушення у зонах відпочинку.

Туристична поліція буде працювати на курортних зонах Маріуполя та Мангушського району, йдеться на сайті МВС України.

"Туристична поліція спрямована на те, щоб громадяни, які приїжджають відпочивати, відчували себе захищеними. Ми проаналізували, що кількість туристів зростає, тому з метою забезпечення спокою громадян та профілактики порушень громадського порядку, було збільшено щільність патрульних нарядів, а також розгорнуто роботу трьох поліцейських станцій, щоб безперервно нести службу в курортних зонах", - зазначив начальник  Головного управління Нацполіції в Донецькій області Микола Семенишин.

Маріуполь став другим містом в країні, де з’явилася туристична поліція: з травня аналогічний проект успішно працює в Одесі. Завдання поліцейських – протидія злочинності та охорона громадського порядку у курортних районах на узбережжі Азовського моря.

ВідеоВ Одесі презентували першу в Україні туристичну поліцію

Вона працюватиме в регіоні до кінця туристичного сезону, упродовж чотирьох місяців. Пішки, велосипедами, машинами й навіть спеціальними катерами правоохоронці патрулюватимуть місця морського відпочинку в самій Одесі та уздовж узбережжя. 

В Одесі презентували першу в Україні туристичну поліцію

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Туризм на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Вибір редакції