На Львівщині вперше за 50 років відкриють замок "Золотої підкови"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Для туристів у замку підготували виставку.

У суботу, 20 жовтня, вперше за п’ятдесят років для туристів влаштують виставку у залах Свірзького замку, який розташований у Львівській області. Вона відбуватиметься до кінця листопада.

На виставці представлять картини, фотографії та інсталяції, що стосуються історії замку, пише "Захід".

"Замок привідкриває свої двері та ділиться потаємним. Це дійство — прогулянка замком у невеликих групах з дослідниками, які знають замок і всі його таємниці", — зазначила кураторка проекту ​Наталія Матлашенко​.

Експозиція працюватиме від 11:00 до 17:00 протягом четверга-неділі. На виставку можна буде потрапити лише за попереднім записом у екскурсійну групу за телефоном 096-721-88-68.

Вхід на виставку у день відкриття буде безкоштовним, пізніше організатори встановлять вартість екскурсії.

Зазначається, що раніше до замку не допускали туристів та не влаштовували жодних виставок через поганий стан залів. При цьому пам'ятка входить до так званої "Золотої підкови Львівщини". Тепер же замок підготували до події за грантові кошти. Надалі за виділені суми його планують відремонтувати.

Раніше згадувалось, що у Чехії костел перетворили на зловісну арт-локацію з "духами". Тепер туристів приваблює химерна атмосфера костелу.

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Туризм на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар

Вибір редакції