На Мадейрі відкривають перше в Європі "селище цифрових кочівників": які умови поселення

Дата публікації
Перегляди
967
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На Мадейрі відкривають перше в Європі "селище цифрових кочівників": які умови поселення

Фото: digitalnomads.startupmadeira

Всім учасникам проєкту буде надано допомогу в пошуку нерухомості, оренді автомобіля і організації побутових питань.

"Селище цифрових кочівників" розташується в південній частині острова – в населеному пункті Понта-ду-Сол. Тут готові розмістити сто працівників з будь-якої точки світу, які повинні залишатися на острові не менше одного місяця.

Про це повідомляє The Mayor.

Ініціатива стала реальністю після того, як місцевий стартап Digital Nomads Madeira та секретаріат туризму та культури Мадейри підписали протокол про співпрацю. Новий проєкт отримає підтримку від місцевої влади, а також сприятиме розвитку острова не тільки як безпечного місця, але і цифрового.

Наразі ініціатива триватиме як пілотний проєкт. Він стартує 1 лютого і триватиме до 30 червня. Щоб взяти в ньому участь, необхідно заповнити форму на сайті програми. Ідея полягає в тому, щоб надати гостям спільний робочий простір (письмовий стіл та крісло), розташований у культурному центрі селища, яке буде обладнане безкоштовним інтернетом та доступом до Slack-спільноти.

Всім учасникам проєкту буде надано допомогу в пошуку нерухомості, оренді автомобіля і організації побутових питань. Також плануються розважальні заходи для урізноманітнення дозвілля.

Нагадуємо, що Київ потрапив у топ-20 найкращих міст для віддаленої роботи.  

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
967
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація