Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Галерея розташована серед моря та заставлена різними скульптурами.

На Мальдівах створили унікальну підводну галерею Coralarium, яка розташована просто серед моря. Будівля повторює структуру коралових рифів, а скульптури тут розміщені на трьох ярусах.

Галерея створена таким чином, щоб тут оселялись риби, молюски, ракоподібні, восьминоги та інші морські жителі, повідомляє Daily Mail.

Одні із скульптур встановлені на даху куба та завжди розташовуються над водою. Інші розташовані всередині інсталяції на двох ярусах. Деякі закріплені на середині конструкції й лише частково занурюються у воду. Останній ярус розташовується на дні моря – він з’являються на поверхню лише під час відливу.

Галерея була розроблена британським художником та екологом Джейсоном Декаресом Тейлором, який один із перших висунув ідею поєднати мистецтво та підводне життя. На його думку, "Кораларіум" – це місце збереження морського життя та освіти для людей.

"Разом з курортом ми сподіваємося підвищити обізнаність щодо захисту Мальдівських коралових рифів. Я розраховую на краще майбутнє для океану, щоб люди сприймали його, як делікатне місце, гідне нашого захисту", - сказав художник.

Після відкриття до підводної галереї кілька разів на день проводять екскурсії під керівництвом морських біологів. Всі вони стартують від комплексу Sirru Fen Fushi, який розташований поряд.

Нагадаємо, що Мальдіви потрапили до рейтингу островів, які варто відвідати 2018 року. До топу також увійшло чимало островів Індонезії.

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Туризм на facebook і слідкуйте за оновленнями розділу!

Вибір редакції