Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Майорці вводять штрафи для боротьби з п’яними туристами

Поліція зможе виписувати штрафи до трьох тисяч євро від 1 квітня.

Курортне місто Пальма на острові Майорка забороняє вживати алкоголь у деяких популярних районах та пляжі - Платья-де-Пальма і чотирьох центральних зон Пальми, прагнучи вирішити проблему з п'яними туристами, повідомляє BBC.

Острів відвідують тисячі туристів, які відпочивають у гучних нічних клубах. Мерія вводить такі правила для боротьби з п'яними туристами та за антигромадську поведінку. 

Поліція штрафуватиме також бари, клуби та ресторани, які порушують правила. Вони не повинні сприяти вживанню алкоголю на вулиці. 

Торік збільшилась кількість випадків, коли п'яні туристи випали з балконів. У восьми випадках вони були смертельними. Влітку минулого року Пальма ввела заборону на оренду квартир власниками житла без дозволу Міністерства туризму Балеарських островів.

Нагадаємо, на одному з найвідоміших морських курортів Італії з початком літнього сезону з'явиться перший в країні пляж "вільний від тютюнового диму". 

ВідеоВ італійському місті Чинкве-Терре ввели штраф за прогулянки у відкритому взутті

Рішення місцева влада ухвалила через скарги рятувальників. Узбережжя міста скелясте і туристи часто наражають себе на небезпеку, одягаючи невідповідне взуття:  в’єтнамки, босоніжки та сандалі. На пішохідних маршрутах відпочивальників попереджатимуть плакати та листівки, а хто до поради не дослухається, буде оштрафований на 2,5 тисячі євро.

В італійському місті Чинкве-Терре ввели штраф за прогулянки у відкритому взутті

Залиште свій коментар

Вибір редакції