На островах Італії штрафуватимуть туристів, які їдять із пластику на пляжі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Заборона поки що стосується кількох островів в Адріатичному морі.

На італійських островах Ізоле-Треміті, що розташовуються в Адріатичному морі, на пляжах заборонили використовувати будь-який пластиковий посуд. Порушників штрафуватимуть на 500 євро.

Причина у тому, що туристи залишають сміття на пляжі чи викидають до моря, від чого острови посіли друге місце за забрудненістю в Італії, повідомляє Greenpeace. Найзабрудненішим островом назвали Протісі, біля Неаполя.

"Грінпіс" виявив "значний рівень антропогенного забруднення", а простіше – вуглекислого газу, що виділяється у ґрунт та воду із пластмаси.

Мер островів Ізоле-Треміті не лише наклав заборону на використання пластикового посуду на узбережжях, а й закликав усі острови Італії ввести подібні заходи у себе. Він вважає, що це допоможе зберегти чистоту Адріатичного моря та змусить відпочивальників відповідальніше ставитись до природи.

Тепер туристам, а також всім іншим на пляжах островів Ізоле-Треміті, потрібно буде використовувати біорозкладні тарілки і стаканчики, якщо вони забажають влаштувати пікнік.

Нагадаємо, що через недбальство туристів у Таїланді закриють один із найкрасивіших пляжів світу. Його закриють на три літні місяці через знищення значної кількості коралів поблизу.

ВідеоВлада Таїланду закриє для туристів популярний пляж на острові Пхі-Пхі-Лей

Звільнити пляжі від надокучливих туристів намагається влада Таїланда. Там вирішили закрити для мандрівників одне із найвідоміших місць відпочинку - затоку "Майя" на острові Пхі-Пхі-Лей. Популярною вона стала після виходу стрічки "Пляж" із Леонардо Дікапріо в головній ролі. З того часу бажаючі повторити мандрівку з фільму ледь не винищили всіх риб та коралові рифи у затоці.

Влада Таїланду закриє для туристів популярний пляж на острові Пхі-Пхі-Лей

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Туризм на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар

Вибір редакції