Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На пляжі Сардинії повернули десять тонн піску, викраденого туристами

У травні пляжі почали патрулювати офіцери і було введено штраф за порушення вивезення піску - від 300 до п'яти тисяч євро.

На пляжі Сардинії був повернутий пісок, викрадений туристами, повідомляє telegraph.co.uk.

"Кілька місяців тому нам надійшов дзвінок з аеропорту Ольбії. Нам сказали, що на їхньому складі лежать камені, мушлі, пляшки з піском – все те, що протягом багатьох років знаходили у валізах людей, які залишали острів. Проблема виникла, коли нам повідомили про обсяг вилучених матеріалів – 10 тонн. Більшість туристів заповнюють піском півлітрові пляшки і не звертають уваги на шкоду для довкілля", – розповів директор охорони морської зони острова Таволара, Аугусто Навоне.

Сардиния, пляж
sardinianbeaches.com

Частину піску відправили на пляж Порто Сан Паоло і ще частину каменів – на острів Таволара. Така кількість конфіскованого матеріалу дає наочне підтвердження про те, наскільки широко розповсюдилася звичка туристів вивозити пісок з пляжів. 

Наразі проводять профілактичні заходи і у аеропорту Ольбії буде встановлено інформаційні стенди, що попереджають туристів про те, що вивіз піску є злочином.

Нагадаємо, названо країни з чистими пляжами, відзначені престижною нагородою "Блакитним прапором".

ВідеоМій путівник. Сардинія – місто рідкісних червоних коралів і квітів у повітрі

Останній день подорожі островом Сардинія. Місто рідкісних червоних коралів і квітів у повітрі - Альгеро. Дивіться просто зараз Мій путівник.

Мій путівник. Сардинія – місто рідкісних червоних коралів і квітів у повітрі

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції