На розбудову "Діснейленда" у Парижі виділять 2 мільярди євро. Парк очікує грандіозне розширення

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У паризькому "Діснейленді" з'являться супергерої Marvel та локації присвячені "Зоряним війнам" і "Холодному серцю".

Сьогодні, 27 лютого, у The Walt Disney Company заявили про інвестування 2 мільярдів євро у розбудову "Діснейленда", що біля міста Париж. За ці кошти парк поповниться трьома новими частинами, що будуть присвячені супергероям Marvel, фільму "Зоряні війни" та мультфільму "Холодне Серце".

"План розширення "Діснейленду" у Парижі є одним з найбільш амбітних проектів від моменту його відкриття 1992 року і підкреслює прихильність компанії до довгострокового успіху парку, як маяка бренду Disney в Європі", - йдеться у повідомленні The Walt Disney Company, передає Reuters.

Головний виконавчий директор Роберт Айгер оголосив суму інвестицій у парк розваг після зустрічі з президентом Франції Еммануелем Макроном у Парижі.

"Діснейленд" Париж - найбільш відвідуваний тематичний парк Європи. Він розташований на ділянці площею 2230 гектарів приблизно за 32 кілометри на схід від столиці Франції. Раніше була розроблена тільки половина площі виділеної під парк, згідно з річним звітом компанії за 2016 рік.

З більш ніж 320 мільйонами відвідувачів, що проходять через свої турнікети з 1992 року, парк становить 6,2 відсотка доходів від туризму в Франції і є місцем працевлаштування близько 16 тисяч співробітників.

Раніше згадувалось, що у "Діснейленді" вперше почнуть продавати пиво. Пивний завод в партнерстві з розважальним парком зведе компанія Ballast Point Brewing. Поряд з ним збудують ресторан, де можна буде придбати пиво і відкритий пивний сад для відвідувачів від 21 року.

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Туризм на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Вибір редакції