На Тайвані побудовано унікальний екохмарочос, який поглинатиме до 130 тонн вуглекислого газу щороку

Дата публікації
Перегляди
724
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На Тайвані побудовано унікальний екохмарочос, який поглинатиме до 130 тонн вуглекислого газу щороку

У будівлі, яка виконана у формі спіралі ДНК, буде висаджено близько 23 тисяч дерев.

На острові Тайвань у місті Тайбей завершується будівництво екохмарочосу.

Про це повідомляє Designboom.

Хмарочос проєктувало архітектурне бюро Vincent Callebaut Architectures. Для будівництва застосовувалися тільки екологічно чисті матеріали, а перевагу надали тим, які отримані в результаті вторинної переробки. За задумом авторів, на кожному поверсі будівлі будуть висаджені кущі та дерева, за рахунок чого вежа зможе поглинати шкідливі викиди обсягом до 130 тонн на рік.

Фото: designboom

Наразі вже розпочалося внутрішнє оздоблення приміщень, висаджують сади та будують декоративні водоспади. Комплекс планують ввести в експлуатацію наприкінці 2021 року.

Житловий комплекс має поворот на 90 градусів. Це гарантує мешканцям панорамний вид на горизонт і на знамениту вежу Taipei 101, яка 2003 року була визнана одною із найвищих у світі.

Фото: designboom

Будівлю обладнано системою для протистояння землетрусам, а нерухоме центральне ядро, яке містить вертикальну циркуляцію, розділяє корпуси на кожному поверсі. Крім того, у комплексі закладена система збору дощової води, яка потім використовується для функціонуванні приміщень. Також там розміщені сонячні батареї, а органічні відходи перероблятимуться на компост.

Нагадуємо, що сміття з Евересту перетворять на інсталяцію.  

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
724
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація